15 december. Kraan zegt dat die gedachte nog steeds aanwezig is maar de vraag blijft of dit nog gerealiseerd wordt. De afgelopen periode is veel tijd gestoken in het zoeken naar een geschikte opvolger voor Van Eyden. Op dit moment wordt niet meer actief gezocht naar nieuwe sponsors aangezien we ongeveer aan het maximum zitten wat aantal betreft; wel wordt gewerkt aan uitbreiding van de sub- sponsoring zoals Isostar, Holland Casino e.d. Over merchandising is met u al gesproken, de inkomsten hiervan zijn stijgende en er zullen in 1995 zo'n 300 Ajax-artikelen op de markt zijn. Voor wat betreft het nieuwe stadion zijn de werkzaamheden aan het dak inmiddels hervat en rond I februari zal de dakconstructie de lucht in gaan. De founder-contracten met ABN AMRO en SENS leveren geen problemen op, het contract met de RAI is nog niet rond. Thans wordt druk gewerkt aan de invulling van de personele bezetting. De Skyboxen zijn uitverkocht en de aandelenverkoop loopt goed. Op 10 januari a.s. zal aan Van Eyden een afscheidsreceptie worden aangeboden. De heer Blekkenhorst vraagt aandacht voor reparatie aan de trap naar het restaurant in het huidige stadion. Van Os: Het financieel overzicht t/m 3 1-10-94 alsmede de prognose 94/95 worden uitgereikt en door genomen. Het ziet er financieel zeer goed uit maar niet vergeten moet worden dat er veel geld nodig zijn voor inrichting van het nieuwe stadion en de realisatie van het jeugd-en amateurcomplex. Oorspronkelijk gingen we uit van een totale investering van circa 12 miljoen maar een laatste prognose wijst uit dat er zeker aan 20 miljoen moet worden gedacht. Er is een tweejarig contract met het V.U. ziekenhuis gesloten. Mevr. Van Spellen is met pensioen gegaan en haar taak is overgenomen door Mw. Dalmulder. Met David Endt zijn we in een ver gevorderd stadium om hem als perschef in vaste dienst te nemen. M.Kreek is verkocht aan Padova (Italië), Lindenbergh is verhuurd aan de Graafschap en onze voormalige speler Offenberg heeft een contract gekregen bij Haarlem zodat wij daarvoor de zg. "amateurvergoeding" zullen ontvangen. R.AIflen is voor 100% afgekeurd en de door ons afgesloten transferwaardeverzekering is tot uitkering gekomen. Ondanks het verlies van een rechtszaak door de UEFA m.b.t. de rechten verkocht aan het bureau TEAM bij de Champions League, hoeven we ons hierover geen zorgen te maken. Op de vraag of Kluivert een jeugdcontract heeft wordt geantwoord dat dit sinds het lopende seizoen niet meer het geval is. Ten aanzien van de hoge inkomsten uit de Champions League merkt Van Os op dat het 16 Coronel:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 33