Notulen ledenraadsvergadering 29 november 1994 1Opening De voorzitter heet alle aanwezigen welkom, in het bijzonder de nieuwe ledenraadsleden Bosschieter en Schoenaker alsmede de nieuwe commercieel directeur Bob Jan Hillen. De heer H.Smit heeft de uitnodiging aanvaard om deze vergadering bij te wonen en aan hem wordt vanwege zijn vele verdiensten voor de vereniging en met name die voor de ledenraad, een cadeau overhandigd. Afwezig met bericht van verhindering de leden Buskermolen en Van Wijk, derhalve aanwezig 22 leden. Voorts aanwezig alle bestuursleden, de drie ereleden, zoals reeds gemeld de commercieel directeur alsmede de financieel directeur en het hoofd secretariaat. Op de agenda van de volgende vergadering zal als laatste punt worden ingelast de behandeling van het verslag van de ledenraadsvergadering gehouden dd. 15 februari 1994. 2. Ingekomen stukken Holsheimer leest de ingekomen brief van Mw. I.van Brenk voor. De vraag is of vrouwen lid van de vereniging kunnen zijn. Hierop wordt bevestigend geantwoord. De voorzitter zal hier schriftelijk op reageren. 3. Vaststelling notulen van 8 september 1994 De notulen zijn enigszins in haast opgemaakt; de tekst op blz.5 inzake Van Eyden en op blz. 7 inzake de opmerking van Feldmann zullen anders worden geredigeerd. Ook de onjuistheden in het stuk van de financiële commissie zullen worden verbeterd. 4. Verkiezing van 3 leden van de Financiële Commissie Aftredend zijn de heren J.C. van Dijk, K.G.A. Timman en L.M. van Wijk. De heren zijn herkiesbaar en worden bij acclamatie herkozen. 5. Mededelingen Bestuur A. Kraan: Het Ie elftal draait in de competitie goed, inmiddels 22 punten uit 12 wedstrijden. Tevens kan gesteld worden dat het ook in de Champions League bijzonder goed gaat en waarvoor ook veel belangstelling uit de hele wereld bestaat. Het tweede elftal gaat ook goed maar heeft wat wedstrijden achterstand; ook in de Amstel Cup draait het 2e goed mee en moet straks thuis tegen Dordrecht'90 uitkomen. De wedstrijden om de Challenge Cup worden ook door de amateurclubs als positief ervaren. Op de vraag van Gianotten hoe het komt dat Van Gaal zich zo negatief uitlaat over de Champions League, antwoordt Kraan dat Van Gaal de mening is toegedaan dat het financiële aspect overheerst. Van Os voegt hier aan toe dat Van Gaal een voorstander blijft van het knock-outsysteem. Feldmann vraagt of de techn.staf nog steeds denkt aan het aantrekken van een spits voor 15

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 31