u r i 1 I i 1 a 3 -3 1 13. Rondvraag 1 m -«* pi pi 4 Oudendijk vraagt hoe Fan Promotion te werk gaat. Medegedeeld wordt dat zij het logo exploiteren en bewaken tegen een bepaalde vergoeding; voor Ajax betekent dit een toename van inkomsten; alle produkten worden eerst aan ons voorgelegd. Feldmann is van mening dat in de media beter niet kan worden gediscussieerd met of over PSV. De voorzitter zegt dat het Bestuur dezelfde mening is toegedaan en dat hij de voorzitter van PSV hierover zal benaderen. Lefeber stelt dat als een jeugdtrainer toch een afkoopsom bij ontslag meegegeven moet wor den, er net zo goed een contract voor onbepaalde tijd kan worden gegeven. Van Os deelt mede dat dit niet juist is en dat beter jaarlijkse verlengingen kunnen worden overeengeko men. Andriese spreekt zijn teleurstelling uit over het feit dat de commissieleden maar 5 kaarten hebben kunnen kopen voor de Champions Leaguewedstrijden. Oldenhof zegt dat dit geen onwil is, dat er 16000 seizoenkaarten verkocht zijn, dat er afspraken zijn met de supporters vereniging, dat er een verplichting is aan de aandeelhouders Ol.Stadion en dat de rest ver deeld wordt onder de diverse geledingen binnen Ajax. Van Os stelt dat er van de verdeling van kaarten een vastlegging is opgesteld en dat de kaar ten op een eerlijke wijze zijn verdeeld. Lambregts is van mening dat de telefonische bereikbaarheid van Ajax slecht is. Uitgelegd wordt dat hier het nodige aan is gedaan en zal worden gedaan maar dat de situatie pas in het nieuwe stadion echt goed zal zijn. Kraan informeert de vergadering dat R.de Jong, lid van de controlecommissie, tot werkend lid is benoemd vanwege zijn vele activiteiten voor de club zoals assistentie op de administratie en rondleidingen. Voorts vraagt hij excuus voor de storende fouten die in het Magazine voorkomen. Tot slot bedankt de voorzitter H.Smit voor zijn inzet als ledenraadslid gedurende vele jaren. Erelid Schoevaart is van mening dat mede door de goede prestaties van de vele elftallen het de vereniging Ajax heel goed is gegaan in het afgelopen seizoen. De volgende vergadering wordt vastgesteld op 29 november 1994. Goedgekeurd in de vergadering van 29 november 1994 Amsterdam, 10 november 1994 M. van Praag voorzitter G.M. Holsheimer Hoofd Secretariaat 14

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 29