Buskermolen deelt mede dat de supportersver. een moeilijk jaar heeft gehad; de vereniging is eerst gegroeid van 5 naar 10 duizend leden en vervolgens naar 28000 leden; dit heeft geleid tot wat aanloopkosten en er is een klein verlies geleden. Op dit moment zijn er inmiddels 33000 leden en er wordt gewerkt met een begroting van 1,6 miljoen gulden. Dagelijks wordt het beleid aangepast, er zijn 4 man in volle dienst werkzaam en de 06-lijn is thans gekoppeld aan de Ajax-06-lijn. De ledenvergadering vindt plaats in de RAI evenals de nieuwjaarsreceptie alwaar dan 15000 leden terecht kunnen. Voorts heeft de vereniging 10000 passe-partouts verkocht, zijn de bindingen met de regio's versterkt alwaar diverse activiteiten worden georganiseerd. De voorzitter is en zal op diverse avonden acte de presénce geven. Coronel: Aangaande zijn herverkiezing dankt hij de ledenraad voor het in hem gestelde vertrouwen en stelt dat hij bij zijn werkzaamheden veel steun heeft ondervonden van A.van Eyden en D.v.d.Burg. De bouw van het stadion verloopt vlot; de verhuur van de SkyBoxen gaat eveneens goed want er zijn er nog maar 5 beschikbaar; de verkoop van Business-seats gaat wat minder hard terwijl er inmiddels 8 founders zijn aangetrokken hetgeen wel het maximale is. Buskermolen zegt dat er wat ongerustheid bij de mensen bestaat omtrent het feit dat er op een andere dag zal worden gespeeld dan de zondag; Geantwoord wordt dat men zich geen zorgen hoeft te maken en dat dit voor de topclubs uitsluitend om hun uitwedstrijden zal gaan. Op zijn opmerking dat de toegangsprijzen nogal verhoogd zijn wordt medegedeeld dat onze toegangsprijzen niet meer in verhouding stonden tot die prijzen die elders golden. Bovendien wil men ook een goed elftal zien en belangrijk is ook dat als we naar het nieuwe stadion gaan er niet een te groot schokeffect moet plaatsvinden. Toegezegd wordt dat de voorzitter in het Magazine hier een uitleg over zal geven. 13

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 27