23. I. Waas - Er zullen elftalfoto's komen van elke jaargang Ie elftal - Het Bestuur deelt de mening van Van Gaal dat de spelers Seedorf en Kluivert niet moeten worden afgestaan voor het W.K.. in Nigeria - Contract met Overmars wordt opengebroken en verlengd - Scouts zullen een premie ontvangen als een door hem aangebrachte speler uiteindelijk een contract krijgt - Rampenplan akkoord bevonden - De heer Middendorp zal vanwege 25 jaar lid van de Redactiecommissie, op de komende ledenraadsvergadering door het Bestuur worden voorgesteld te benoemen tot lid van ver dienste - Ajax zal geen formele relatie aangaan met sambaschool - Voor de wedstrijd tegen Bayern Munchen zal geen verkoop via de voorverkoopadressen plaatsvinden - Verhoging prijzen seizoenkaarten voor het komende seizoen voor staan plaatsen en hoek vakken zittribunes - Geen contributieverhoging seizoen 1995/1996 - Contracten F.de Boer, R.de Boer en Van der Sar opengebroken en verlengd - Geen kampioensreceptie, wel uitnodiging aan betrokkenen voor Open Dag - Open Dag op vrijdag I I augustus 1995. Als afsluiting 's avonds in het Ol.Stadion de wed strijd Ajax-Lazio Roma - Uitbreiding kantoorpersoneel - De heren T.Mulder en W.Bohnenn worden, vanwege hun verdiensten voor Ajax ingaande I juli 1995 tot werkend lid benoemd - Overleg cq. bijeenkomst Ajax-bestuur/directie met bestuur Ajax-supportersvereniging op 15 augustus 1995 - Per sponsor zal I directielid worden uitgenodigd om mee te gaan naar de wedstrijd voor de wereldcup in Tokyo - Feestelijke kampioensavond zal in studio's van John de Mol in Hilversum plaatsvinden; voor de stewards wordt een aparte avond georganiseerd LEDENRAAD Op I juli 1994 was de ledenraad als volgt samengesteld: 1F.M. Andriese 2. A.R. Been 3. A.L. Blekkenhorst 4. T. Bogaard 5. J.H. Buskermolen 6. H. Bijvank 7. W.P. Deegen 8. J.C. van Dijk 9. C.A. van Eijden 10. D.Feldmann I IMr N.J.Gianotten 12. C.C. Harms 13. D.C. Karremans 14. D. Keijzer 15. Ir J. Lambregts 16. R.Leeser 17. Drs E.C.M.Lefeber 18. M. Middendorp 19. J. Neefjes 20. R.G. Oudendijk 21H.A. Smit 22. Drs K.G.A. Timman 24. Drs L.M. van Wijk Dit jaar waren aan de beurt van aftreden de navolgende leden: A.R.Been, J.H.Buskermolen, J.C.van Dijk, C.C.Harms, R.Leeser, M.Middendorp, H.A.Smit en Drs K.G.A.Timman. De heer Smit is volgens artikel 25, lid 4 van de Statuten niet meer herkiesbaar; de overige bovengenoemde leden stelden zich herkiesbaar.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 15