238 420 30 32 30 64 Hieronder volgt een opgave van het aantal leden tijdens het seizoen 1994-1995, gesplits per categorie: Junioren A Junioren B Junioren C Junioren D/E Werkende leden Ondersteunende leden BESTUUR Op I juli 1994 was het Bestuur als volgt samengesteld: Voorzitter Commissaris Commerciële Zaken Commissaris Financiële Zaken Commissaris Technische Zaken Commissaris Amateur Voetbal M. van Praag M.U. Coronel A.L. van Os A. Kraan H.P.J. Henrichs Aan de beurt van aftreden waren M.U.Coronel en A.Kraan die zich beiden herkiesbaar had gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad op 8 september 1994 werden beide heren bij acclama tie voor 3 jaar herkozen aangezien er geen tegenkandidaten waren gesteld. In het afgelopen jaar werden 33 officiële Bestuursvergaderingen gehouden. Hieronder volgen enkele bestuursbesluiten, die in deze vergaderingen werden genomen. Bestuursbesluiten Seizoen 1994/1995 - Opdracht aan Twijnstra Gudde voor begeleiding bouw nieuw stadion II - Akkoord met voorstel om verder te gaan met Isostar - Kleding UMBRO eerst ter goedkeuring Bestuur - Contract met V.U. ziekenhuis voor twee jaar i.p.v. een jaar - Huldiging jubilarissen op zaterdag 12 november - David Endt per I januari 1995 in vaste dienst - Akkoord mediatraining door Elsemiek Havinga - Concierge-echtpaar zal in vaste dienst worden genomen - Afscheidsavond Mw.Van Spellen op 12 november 1994 in spelershome Bestuur zal een zilveren schaal aanbieden - Niet akkoord met boarding voor founders op bijveld nieuw stadion - Vlaggetjes voor wedstrijden Champions League met vermelding van naam, logo en tegen stander, zullen per wedstrijd besteld worden - Invaliden bij kompetitiewedstrijden Ol.Stadion wel voor Eretribune - Aanstelling professionele hoofdredacteur voor Ajax-magazine (D.Endt) - Huidige clubbladredactie zal per I juli 1995 worden opgeheven.Vanaf die datum zullen jour nalistieke bijdragen worden geleverd door professionele journalisten - Fotogalerij wordt gemaakt van alle jeugdspelers die het Ie elftal hebben gehaald

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 13