65 Vervolgens werd deelgenomen aan een toernooi in Mönchengladbach. 29 juli 30 juli FC Liverpool Borussia Mönchengladbach Ajax Ajax 0-5 5-2 Ajax 2e plaats 5 augustus Valencia 8 augustus Real Zaragoza I I augustus Ajax Ajax 0-0 Ajax w.n.s. Ajax i-l Ajax w.n.s. Lazio Roma 5-0 SUPERCUP 16 augustus Ajax Feyenoord 2-1 Deze wedstrijd werd gespeeld in Rotterdam waarbij Ajax als thuisspelende club werd aange merkt. Ajax kwam de tweede helft op voorsprong via Ronald de Boer maar twee minuten later lag de gelijkmaker in het net. Verlenging dus met een sudden death; na 10 minuten werd aan Ajax een strafschop toege kend die door Patrick Kluivert werd benut zodat Ajax voor de derde keer in successie win naar werd van de Supercup. Geachte clubgenoten, Hiermede ben ik aan het eind gekomen van het jaarverslag over het verenigingsjaar I juli 1994 tot en met 30 juni 1995. Artikel 34, letter A van de statuten verplicht het bestuur bij het einde van elk verenigingsjaar een algemeen overzicht te geven van hetgeen in dat jaar is voorgevallen. Deze taak werd overgedragen aan het Hoofd Secretariaat en aan u is ter beoordeling of hieraan is voldaan. Namens het bestuur wil ik alle trainers, commissieleden, elftalleiders, secretarissen en perso neelsleden bedanken voor hetgeen zij voor de vereniging hebben gedaan. Veel dank aan de heren H. Bijvank, WW. Heisterkamp, A. Kraan, W.F. Schoevaart, I.Waas en J.Buskermolen voor de geleverde overzichten en bijdragen om dit verslag tot stand te doen komen. Ik wens u allen, mede namens het bestuur, een succesvol seizoen 1995-1996 toe, het laatste in De Meer en op Voorland en hoop dat u er in een goede gezondheid getuige van moge zijn. Amsterdam, augustus 1995 G.M. Holsheimer. Hoofd Secretariaat SLOTBESCHOUWING

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 131