FINANCIËLE COMMISSIE Gedurende het seizoen bestond de commissie wederom uit de volgende leden: J.C. van Dijk, Drs K.G.A. Timman en Drs L.M. van Wijk. Periodiek en in specifieke gevallen vond overleg plaats met het bestuurslid financiële zaken en de financieel directeur. REDACTIE COMMISSIE Op I juli 1994 bestond de commissie uit de volgende leden: A. Kraan M. Middendorp W.W. Heisterkamp D. Endt Het Ajax Magazine/Clubblad verscheen dit jaar 8 keer, waarvan de eerste als presentatiegids, waarmee aan art. 2 van het Huishoudelijk Reglement werd voldaan. De vaste rubrieken werden verzorgd door: Presidentiëel/van de Bestuurstafel: M. van Praag Kroniek: M. Middendorp Ajax 2 H. Bosschieter Seniores overzicht: W. Heisterkamp en elftalleiders Jeugdoverzicht: R. Bouwman en elftalleiders. Interviews: M. Middendorp en R.Bouwman. Interviews, wedstrijdkarakteristieken, Ajax-geschiedenis (Magazine): D. Endt, E. Vermeer en R. Pompert. Van de heren M. Middendorp, R.Bouwman en S. Zwartkruis verschenen dit jaar interviews van respectievelijk: Clarence Seedorf, Martin Schroder, Co Adriaanse, Michael Reiziger, Danny Blind, Winston Bogarde, Fred Grim, Adrie van Eijden, Peter van Vossen, John van der Brom, Spitz Kohn, Bob Jan Hillen, Wil Langenberg, Edwin van der Sar, Arend de Roever, Frank de Boer, Gerard Holsheimer, Ronald de Boer, Paul Vedder, Finidi George, Piet van Deijck, Arie van Os, Tarik Oulida en Dick Suer. Bij bestuursbesluit is besloten ingaande seizoen 1995/1996 de redactiecommissie op te heffen en de gehele redactionele inbreng in handen te geven van onze, in dienst van Ajax getreden, hoofdredacteur David Endt. Met een aantal professionele journalisten zal het blad worden gevuld. De heren Middendorp en Heisterkamp blijven wel aan het Magazine verbonden door hun periodieke inbreng over het Ajax verenigings-gebeuren. De heer M. Middendorp werd voor zijn 25 jaar medewerking aan het Ajax clubblad tot lid van verdienste benoemd. Onze felicitaties aan de heer Middendorp en de bovengenoemde heren dank voor hun jaren lange medewerking als redactielid. 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 107