De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Werkende leden: A.A. Bogaard 76 jaar lid), J.M. Jansen J.H. de Sterke, H.W. Visser en W.F. Weppner Ondersteunende leden: F. Mosman, C.J.H. Overwater, H.A .Stam en L.A. de Vries. Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 20 november 1993 ontving het Bestuur de leden die in dit verenigingsjaar 25, 40, 50, 60, 75 en 80 jaar lid van de A.F.C. "AJAX" waren, de meesten vergezeld van hun echtgenote. Deze werkende leden waren: 25 aar lid: 40 aar lid: O LO aar lid: 60 aar lid: 70 aar lid: A.Th.M. Bouwman, E.P.B. Klokkers, E.J. Joustra G.P. Paulsen D.O. Been, H. van Driel, G. van Mourik, H. Visser N.M. Roeg, W. Prins, C.A. Welling P. van Deijck, H. Kareis De heer Joustra was verhinderd. Alle jubilarissen werden door voorzitter Michael van Praag toegesproken, in het bijzonder onze oudste nog in leven zijnde voormalig eerste elftalspeler, Piet van Deijck, en, oud-scheids rechter, Henk Kareis. Traditiegetrouw had W.F.Schoevaart de staat van dienst van de jubilaris sen uitgezocht en op papier gezet, zodat de voorzitter de betreffende onderscheidingen, ver gezeld van een passend verhaal, kon uitreiken. In de loop van oktober of november 1994, zullen de volgende werkende leden door het Bestuur worden uitgenodigd: G.M. Holsheimer, M. Middendorp. J.P.B. Bieshaar, N. Klok, G.J. Leentvaar, H.L. Pasteuning H. Spett. 25 jaar lid: 50 jaar lid: 60 jaar lid: Vrijdag 18 maart 1994 vond voor de 49e keer de jaarlijkse bijeenkomst van de "Bordjesclub" plaats. Het comité bestaande uit de heren: J. Neefjes (voorzitter), J.H. Potharst, H.A. Smit en W.F. Schoevaart, secretaris, had besloten, in overleg met het Bestuur, de avond weer in ons eigen home te laten plaatsvinden, met een borrel in de bestuurskamer en het diner in Le Bocal. Ajax 94e verjaardag werd door ongeveer 80 "old-timers" en de gasten David Endt en Cees Boot uitbundig gevierd. Michael van Praag fungeerde wederom als tafelpresident en lardeerde de avond met enige leuke moppen. Verdere gastsprekers waren o.m. Uri Coronel, Louis van Gaal en Jan Neefjes. Dank namens het Bestuur aan het comité voor de bijzonder geslaagde avond. Op naar de 50ste "Bordjesclub" omstreeks 18 maart 1995.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 9