3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 SP Notulen van de ledenraadsvergadering van 26 april 1994 IOpening De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Bericht van verhindering ontvangen van de ledenraadsleden Blekkenhorst, Bogaard, Deegen, Keyzer, 3 Leeser en Van Wijk. De heer Andriese komt later ter vergadering. Voorts aanwezig alle bestuursleden, de ereleden Potharst, Schoevaart en Timman en profes sionele staf bestaande uit Van Eyden, Oldenhof en Holsheimer. 2. Ingekomen Stukken Schriftelijke afmelding voor de vergadering van de heer Leeser ontvangen en voorgelezen. 3. Vaststelling notulen ledenraadsvergadering van 3 februari 1994 Abusievelijk is vergeten te vermelden dat ook de drie Ereleden aanwezig waren. biz. I: De ledenraad zal geinformeerd worden over de benoemde nieuwe leden. 4 blz.2: de voorzitter merkt op dat van het beleidsplan nog een paar onderdelen behan deld moeten worden en dat dan de kompleet nieuwe versie aan de ledenraadsleden zal worden toegezonden. Nog te behandelen punten beleidsplan: Henrichs stelt dat de doelstelling is minimaal 15 top- spelers uit de jeugd afleveren over een periode van 10 jaar; indien dit er meer mochten wor den dan is dit vanzelfsprekend prima. Tevens is jaarlijkse verbetering van de opleiding een noodzaak om het gat tussen de jeugdopleiding en het betaalde voetbal zo klein mogelijk te houden. Gevraagd is wat verstaan wordt over korte, middenlange en lange termijn. Korte termijn I jaar of het lopende seizoen Middenlange termijn binnen 2 a 3 jaren afronden Lange termijn langer dan 4 jaar Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Uiteenzetting merchandising Aangezien het rapport intern in het bestuur nog niet in zijn huidige vorm is besproken, vol- m staat de Coronel met het noemen van een aantal hoofdpunten uit het rapport; over een paar weken zal het rapport aan de ledenraadsleden worden toegezonden. Op de vraag vanuit de ledenraad hoe de controle in de detailhandel gaat, wordt geantwoord dat dit steeksproefsgewijs wordt gehouden. Het logo is in vrijwel de hele wereld beschermd. Tevens geeft Coronel uitleg over een evt. gezamenlijke uit te geven brochure met Feijenoord 3 en P.S.V.. 22

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 45