Op 16 februari zal er een aandeelhoudersvergadering worden gehouden; er zullen twee com missarissen in de Raad van Commissarissen worden benoemd, I namens de founders en I namens de overige aandeelhouders. Ook zullen er opvolgers voor Van Thijn en Genet moe ten komen. Vervolgens worden de financiële cijfers over de periode I juli 1993 tot I januari 1994 uitge deeld.In de prognose zijn opgenomen de wedstrijden tegen Helmond Sport en Parma AC en niet verder. De speler J.Hansen is per I januari 1994 verkocht voor een lage transfersom aan Odense en per I juli 1994 gaat Pettersson terug naar Zweden ook voor een lage transfersom. Bij beide transfers is wel overeengekomen dat indien de speler wordt doorgetransfereerd, aan Ajax een vergoeding schuldig zal zijn. Met de Belastingdienst is een akkoord bereikt tot en met de jaren 1991Voor een afkoopsom van I 1/2 miljoen gulden zijn alle zaken afgekocht. Thans verkeren wij op goede voet met de Belastingdienst en de afspraak is met hen gemaakt dat er jaarlijks overleg zal plaatsvinden. Over de verhuizing naar het Nieuwe Stadion en het daarbij op te zetten amateurcomplex, zal het Bestuur nader terug komen bij de ledenraad. Geschat wordt dat er met deze verhuizing ongeveer tussen de 7 en 10 miljoen mee gemoeid zal zijn. Dit kan uit eigen middelen worden opgebracht. De voorzitter stelt voor, nu de FIOD-zaak is afgerond, deze kwestie te evalueren met de ledenraad. Dit zal in de vergadering van 15 februari a.s., aanvang 20.00 uur gebeuren. 8. Rondvraag Op de vraag van Blekkenhorst of Ajax-Vitesse in het Ol.Stadion kon worden gespeeld, wordt geantwoord dat dit een overweging is geweest, maar dat gezien het jaargetijde, het feit dat er maximaal 6 wedstrijden mogen worden gespeeld en de matige ontvangstmogelijkheden, beslo ten is dit niet te doen. Ook is overwogen de wedstrijd om 6 uur te laten aanvangen om zodoende een TV-uitzending mogelijk te maken, maar gezien het late moment van dit voor stel, hetgeen dan allerlei wijzigingen en onduidelijkheid in programma's van bezoekers met zich meebrengt, is ook hiervan afgezien. Voorts geeft Oldenhof uitleg over de wijze van kaartverkoop van de wedstrijd tegen Parma AC. Informatie over wedstrijden van het tweede elftal, zeker wijzigingen hierop, zullen op onze voetballijn worden vermeld en worden omgeroepen bij thuiswedstrijden van het eerste elftal. Oudendijk maakt Oldenhof een compliment over zijn optreden in een TV-programma over de kaartverkoop. Gianotten komt terug op het diner t.g.v. het 25-jarig bestaan van de ledenraad. Destijds werd 20

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 41