Op verzoek van Feldmann wordt aan de algemene aandachtspunten op blz. 6 toegevoegd de aandacht aan de ouders bij de allerjongste jeugdspelers. Oudendijk vraagt zich af of de doelstelling nl. het opleiden van 15 jeugdspelers per tien jaar niet wat te laag is. Aangezien Henrichs niet aanwezig is, zal dit punt de volgende vergadering worden besproken. Voorts wordt gesteld dat de vermelde doelstellingen nrs. I en 2 wat tegenstrijdig zijn; gesteld wordt dat de beste jeugdspelers doorstromen naar het tweede elftal. Getracht zal worden enige andere bewoording te gebruiken. Bij de algemene aandachtspunten zal nog vermeld moeten worden wat exact het verschil tus sen *MT en *KT is. ad. III. Financiële Zaken Op de vraag van Oudendijk of de doelstelling de komende drie jaren inhoudt dat alles uit eigen middelen wordt betaald, wordt bevestigend geantwoord. Onder het hoofdstuk Balans staat vermeld Technisch Direkteur' hetgeen moet zijn 'Direkteur Betaald Voetbal'. ad. IV. Commerciële Zaken Buskermolen is van mening dat hieronder zou moeten worden toegevoegd de criteria waar aan sponsors van Ajax horen te voldoen. Voorts vraagt hij welke grip het Bestuur heeft op de merchandising; het Bestuur deelt mede dat dit is uitbesteed. De volgende vergadering zal worden uiteengezet hoe het een en ander in elkaar zit. Vastgesteld wordt het bespreken en vaststellen van dit beleidsplan als uiterst zinvol is ervaren en dat er nu een goed toetsingsmiddel aanwezig is. 5. Presentatie Nieuw Stadion Aan de hand van de meest recente tekeningen geeft Van Eyden een uitgebreide toelichting. Op de vraag van Neefjes welke breedte de proefopstelling van de stoeltjes op vak B heeft wordt geantwoord dat dit 50 en 52 cm. per stoel is. De huidige stoeltjes hebben een breedte van 42 cm. De voorzitter stelt dat het bestuur er alles aan zal doen om de sfeer en gezelligheid in de ontvangstruimtes te bewaren. 6. Supportersvereniging Buskermolen geeft uitgebreide informatie over de supportersvereniging. De doelstelling van het aantal leden was reeds bijgesteld op 15000 maar inmiddels heeft opnieuw bijstelling plaatsgevonden naar 17500 leden. Op dit moment zijn er zo'n 14000 leden 18

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 37