IOpening Afwezig met bericht van verhindering de ledenraadsleden Bijvank en Lambregts, derhalve aan wezig 22 ledenraadsleden. Voorts bericht van verhindering ontvangen van bestuurslid Henrichs. De voorzitter heet alle aanwezigen hartelijk welkom. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken 3. Vaststelling van de notulen van de ledenraadsvergadering van 26 november 1993 biz. I, ad.3: moet zijn dat uit de ledenraadsvergadering informatie is verstrekt'. 4. Bespreking beleidsplan. De ledenraadsleden hebben het bijgestelde beleidsplan besproken en de algemene conclusie is dat dit er uitstekend uitziet. ad. I. Algemene Zaken/Interne en Externe Betrekkingen. Naar aanleiding van de opmerking van Gianotten dat bij de jaarlijkse aanwas van nieuwe leden de kwaliteit voorop moet staan en dat het aantal niet bepalend is, merkt de voorzitter op het bestuur het met deze stelling eens is, maar zich een doel heeft gesteld door het aantal van vijf te vermelden. De ledenraad zal geinformeerd worden over de voorgestelde nieuwe leden. Aangaande het personeelsbeleid wordt nogmaals benadrukt dat de veranderingen welk het nieuwe stadion met zich meebrengt van grote invloed zal zullen op dit beleid; de organisatie, met name de klantgerichtheid zal van hoog niveau moeten zijn; in de huidige situatie is bij voorbeeld de telefonische bereikbaarheid een groot probleem. ad. II. Technische Zaken. Als doelstelling is neergezet het behoren bij Europese top; Lefeber vraagt wat hieronder wordt verstaan; het bestuur is van mening dat hier geen exacte uitspraak over is te doen. Over het hoofdstuk betaald voetbal wordt gediscussieerd over een aantal zaken; taalkundig zullen er wat aanpassingen worden aangebracht. 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 35