Op de nieuwjaarsbijeenkomst zal ons nieuwe blad worden geïntroduceerd aldus de heer Buskermolen; voorts wordt uitleg gegeven over de voor de supp.ver. van toepassing zijnde claimregeling voor kaarten van thuiswedstrijden. De contributie bedraagt hfl. 50,=. De heer Coronel waarschuwt er voor dat als je vereniging zo snel groeit er in de gaten moet worden gehouden dat de organisatie ook professioneler moet worden. Momenteel zijn er 3 1/2 kracht mee bezig, banenpoolers en vrijwillegers en binnenkort komt er een hoger gekwalificeerde kracht de gelederen versterken. Op de vraag uit de ledenraad of er een financiële relatie met Ajax is wordt ontkennend geantwoord. Wel heeft Ajax een zetel in het bestuur van de supp. vereniging. De voorzitter deelt mede dat hij zal trachten wat aan het vuurwerk te doen wat vooral bij onze wedstrijden in het Olympisch Stadion naar binnen wordt gebracht; in het nieuwe sta dion zal dit vanwege het dak echt niet meer kunnen. Verder deelt de voorzitter mee dat Ajax zich achter het door de KNVB opgestelde beleids plan heeft gesteld. Bij de verdere ontwikkelingen t.a.v. de SABV en de FBO blijft Ajax ook betrokken. 7. Rondvraag De heer Been vraagt of er al iets is vernomen omtrent de mogelijkheid van het laten meespe len van jeugdspelers met de zaterdagafdeling. Hier is nog niets van te melden en de verwach ting is dat dit nog wel even zal duren. Op de vraag van de heer Blekkenhorst of er wat meer ruchtbaarheid/publiciteit aan de wed strijden van het 2e elftal kan worden gegeven om zodoende wat meer publiek op de tribune te krijgen, zal zoveel mogelijk gevolg aan worden gegeven. De heer Middendorp geeft uitleg aan de heer Gianotten op zijn vraag hoe het kan dat het ene artikel in het Magazine wel aktueel kan zijn en het andere in hetzelfde blad niet. De heer Gianotten feliciteert het bestuur namens de ledenraad met het slaan van de eerste paal van het Nieuwe Stadion.De voorzitter wijst in deze op de enorme inzet van de heren Coronel, Van Os en Van Eyden hetgeen met applaus wordt bekrachtigd. De heer Schoevaart besluit met de opmerking dat de door hem in de vorige vergadering voorgestelde scoringstrainer er zijns inziens niet is gekomen, maar dat er wel sindsdien ges coord wordt. Nadat de volgende vergadering vastgesteld is op 4 februari 1994 sluit de voorzitter de verga dering. Aldus goedgekeurd in de vergadering van 4 februari 1994 Amsterdam, 6 december 1993 8. Sluiting M. van Praag voorzitter G.M. Holsheimer Hoofd Secretariaat 16

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 33