9 9 9 9 9 a "9 9 9 ?5 9 6. Mededelingen Bestuur De financiële cijfers over het eerste kwartaal seizoen 93/94 worden uitgereikt. De heer Van Os geeft hierop de nodige toelichting. Tegenover de opbrengst vriendschappelijke wedstrijd van Barcelona staan ook veel kosten, de opbrengsten recette Europacupwedstrijden en opbrengsten reklame zullen de begrote bedragen zeker te boven gaan. Wel geeft het totaal een vrij vertekend beeld op dit moment, maar duidelijk is dat dit seizoen er een positief resultaat behaald zal worden. Contracten zijn afgesloten met R. Wormhoudt als Aerobic-trainer en met mej. v.d. Pol als dieetiste, Jambor en Pronk hebben een contract voor onbepaalde tijd gekregen, een nieuw driejarig contract is afgesloten met E. v.d. Sar, D. van Burik is per heden uitgeleend aan 4? N.A.C., Pettersson zal Ajax per I juli 1994 verlaten en met de Nigeriaan Kanu is een driejarig contract afgesloten waarvoor de laatste zaken nu worden afgewikkeld. m Met de Belastingdienst zijn de nodige besprekingen gevoerd en zoals het er nu uitziet zal dit spoedig ten einde lopen. 9 Tot en met 1991 is dan alles gecontroleerd en afgewerkt. De heer Coronel merkt op dat de steun en de kritiek van de ledenraadsleden ten aanzien van de plannen voor het nieuwe stadion van belang zijn geweest voor de realisering van dit plan. Wij zullen nu onze uiterste discipline t.a.v. de invulling van de verdere voortgang moeten m betrachten en het programma van eisen zoals destijds opgesteld, strikt blijven volgen; wij zul len een structuur opzetten waarbij het bestuur als een stuurgroep alles zelf zal dienen te fiat teren. De volgende vergadering zullen wij u de aangepaste tekeningen tonen. De heer Henrichs vult aan dat hij de volgende vergadering wat meer nieuws aangaande dit onderwerp t.a.v jeugd en amateurafd. zal hebben maar dat er inmiddels iets meer duidelijk heid komt in de lokatie hiervan waarover de centrale stad en de deelraad inmiddels overleg *5 hebben. Voor wat de sponsoring betreft wordt medegedeeld dat er een probleem tussen Commodore en Ajax is ontstaan; zij willen van het contract af; met SONY is het contract voor 5 jaar ver- lengd, met Boekhoven Bosch, General Motors en Leaseconcept en CSU zijn nog gesprekken gaande. De heer Kraan deelt mede verheugd te zijn over de nieuwe opzet voor de competitie 2e elf tallen; onze opleiding is er op vooruitgegaan door dit soort zwaardere wedstrijden te moeten m spelen. Het eerste elftal heeft, behoudens een kleinere periode, goed gepresteerd; de compe titie verloopt goed weliswaar nog op een tweede plaats en ook de resultaten in Europacup- en KNVB bekerwedstrijden mogen er zeker wezen. Aangaande het supportersbeleid geeft de voorzitter eerst het woord aan J.Buskermolen die uiteenzet hoe het hiermede vanaf aanvang is vergaan. Het eerste jaar bracht 5000 leden, thans zijn het er al 12.300 en we verwachten in 1996 op 25.000 te komen. De doelstelling is nu bij- gesteld op 50.000 leden. Per I januari 1993 zijn er 23 regiomanagers aangesteld die samen met het bestuur activiteiten in de regio's zullen organiseren. 15

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 31