Notulen ledenraadsvergadering 26 november 1993 1. Opening Afwezig met bericht van verhindering de heren Deegen, C.A. van Eyden, Lefeber, Neefjes, Waas en Van Wijk. Aanwezig derhalve 18 leden, alsmede de vijf bestuursleden, de commer cieel directeur, de financieel directeur, het hoofd secretariaat en de ereleden Potharst, Schoevaart en Timman.Een speciaal woord van welkom tot het nieuwe ledenraadslid Feldmann. De voorzitter memoreert dat het een bijzonder heuglijke dag is vanwege de eer der op deze dag geslagen I e paal voor het nieuwe stadion, terwijl straks aansluitend op deze vergadering het 30 jarig bestaan van de ledenraad wordt gevierd. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de ledenraadsvergadering van 9 september 1993 blz.3- ad: Perspublicatie in V.l.niet is gezegd dat iemand uit de ledenraad enz. maar dat uit de ledenraad informatie is verstrekt; blz.5- ad: Verkoop speler Vink :Ten aanzien van deze transfer is door de heer Van Os uitge breide informatie verstrekt, zoals de verbeterde aanbieding door Ajax aan de speler, de druk die door anderen aan de speler is opgelegd om naar het buitenland te gaan en uiteindelijk de wil om bij Ajax te blijven bij de speler niet echt aanwezig was. 4. Verkiezing van de 3 leden van de Financiële Commissie. Aftredend zijn de heren: J.C. van Dijk, Drs K.G.A. Timman en Drs L.M. van Wijk. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld en de heren zich herkiesbaar hebben gesteld zijn de heren bij deze herkozen. 5. Beleidsplan. Het door het bestuur opgestelde beleidsplan wordt uitgereikt aan de ledenraadsleden. Reeds eerder werd de eerste versie van dit plan aan hen uitgereikt welk intern in de ledenraad in een aparte vergadering is besproken gevolgd door een bespreking van een delegatie van de ledenraad met bestuur over dit rapport. Naar aanleiding van dit gesprek is het rapport aangepast en uitgebreid. Op de eerstvolgende ledenraadsvergadering zal dit rapport besproken worden. De voorzitter deelt mede dat het bestuur uit de bespreking met de delegatie van de leden raad wel de indruk kreeg dat een aantal van de ledenraadsleden met dit beleidsplan in de hand er een soort bestuursvergadering van wilden maken, hetgeen niet de bedoeling kan zijn. Het zal ook niet juist zijn om elke ledenraadsvergadering dit beleidsplan bij te stellen. Eens per zoveel tijd kijken hoe het met het beleidsplan ten aanzien van het gevoerde beleid staat is goed. 14

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 29