■i <4 fS a -( «SI 13. Verkiezing Commissie van RedaktiefArt. 2. H.R.) Er zijn geen tegenkandidaten zodat de heren herkozen zijn. De Commissie bestaat uit de heren: A. Kraan, W.W. Heisterkamp. M. Middendorp en D. Endt; de heren stellen zich herkiesbaar. 14. Mededelingen bestuur a,; De heer Kraan deelt mede dat het 2e elftal thans in de nieuwe reserve Eredivisie speelt: er is een goede voorbereidingsperiode geweest maar de eerste competitiewedstrijd is teleurstel- m£| lend verlopen met zoveel A-selectie spelers in de gelederen. Het Ie elftal heeft ook een goede voorbereiding gekend en het vertrek van een aantal spelers is goed opgevangen. Winst in het duel tegen Feijenoord uit voor de Super Cup was perfect en in de competitie zijn we goed gestart. De eerste conclusie is dat de A-selektie in de breedte sterker is geworden. Wat nog tegenvalt is het scoringspercentage hetgeen voor ver stil betering vatbaar is. De heer Schoevaart merkt op dat we naar een scoringstrainer moeten zoeken. De heer Coronel deelt mede dat de open dag een groot succes is geworden; voor het nieu we stadion is inmiddels de bouwvergunning afgegeven en nu loopt de bezwaarprocedure. De ju behandeling door de Raad van State zal medio oktober plaatsvinden en als alles goed gaat wordt een maand later de eerste paal geslagen. Als nieuwe sponsor hebben we dit seizoen Drijfhout mogen begroeten, het ABN AMRO-con- tract is met drie jaar verlengd voor een bedrag van 4 miljoen per jaar. Aan het eind van dit seizoen lopen er een aantal sponsorcontracten af waar in de komende periode mee gespro ken gaat worden. De heer Van Os deelt mede dat D.Gerritsen verkocht is aan NAC en M. Vink aan Genua. Met Davids werd een nieuw driejarig contract afgesloten en de spelers v.d.Poll, v.As, Reiziger en Wijnhard zijn verhuurd. Gekocht werden de spelers George, Rijkaard en Van Vossen. Voorts deelt hij mede dat de financiële cijfers er wel rooskleurig uitzien maar dat de nodige investeringen in het nieuwe stadion nodig zijn. ^jj Tevens bedankt hij de financiële commissie voor prettige samenwerking en hun inzet. Tot slot vraagt hij de ledenraadsleden vertrouwelijk met het beleidsplan om te willen gaan. De heer Van Praag zegt dat de samenwerking binnen het bestuur bijzonder goed te noemen is, elke week wordt er vergaderd en ook de samenwerking met de professionals is uitstekend, jjj Ook heeft het bestuur bijeenkomsten met alleen maar de bestuursleden. De supportersver- eniging heeft nu reeds meer dan 8500 leden; nog steeds zijn we bezig ook andere groeperin- aïf gen lid te maken van de supportersvereniging hetgeen niet altijd lukt. Het vorig jaar is de opleiding voor stewards gestart en thans beschikken we over zo'n 200 stewards en kunnen we minder CSU-mensen inschakelen. De komende periode gaan we verder met proeven voor Cotass welk systeem per I juli 1994 zijn intrede zal doen. De heer Van Wijk merkt op dat de klantvriendelijkheid van het bewakingspersoneel opvallend goed is. 12

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 25