3 3 3 5) a «J •5 «5 3 3 3 ii 'j 8. Bespreking bestuursbeleid De heer Gianotten stelt dat dit traditionele punt op de agenda vaak gepaard gaat met lovende woorden over het bestuursbeleid. Het beleidsplan is thans in de maak hetgeen wat meer substantie zal geven. In alle opzichten kunnen we tevreden zijn over het gevoerde beleid; alleen technisch gezien hebben we het landskampioenschap gemist; hij stelt voor het bestuur en de staf te bedanken voor het gevoerde beleid waarmee een ieder mee instemt. 9. Perspublicatie in Voetbal International De voorzitter zegt dat het artikel in V.l. stelt dat iemand uit de ledenraad informatie aan hen heeft verstrekt; het bestuur is hier bijzonder teleurgesteld over maar we zullen niet gaan uit zoeken wie het gedaan heeft; u stelt ons terecht kritische vragen maar het bestuur is van mening dat dit niet in de pers mag komen; herhaling hiervan zal voortaan een diepgaande dis cussie onmogelijk maken en de openheid die door het bestuur altijd is gegeven zal dan onmo gelijk worden. Gianotten stelt dat er 4 jaar geleden afspraken zijn gemaakt, dat de ledenraadsleden in alle openheid discussieren zonder enige terughoudendheid maar dat hiervan niets in de pers komt. In de ledenraadsbijeenkomst van vorige week zijn de afspraken van destijds nogmaals bevestigd. 10. Beleidsplan Het door het bestuur opgestelde beleidsplan wordt uitgereikt; afgesproken wordt dat de ledenraad intern dit plan zal bespreken en vervolgens hun op- of aanmerkingen met het bestuur zullen doornemen. I I. Bestuursverkiezing Aftredend is de heer M. van Praag (vorzitter) De heer van Praag stelt zich herkiesbaar. Er zijn geen tegenkandidaten gesteld zodat de heer Van Praag herkozen is. 12. Vaststelling Officieel Orgaan Het officieel orgaan is hiermede vastgesteld; overigens zal dit met 30 pagina's worden uitge breid welk in drieen zal worden opgedeeld t.w. advertenties, tekst en het Ajax-gebeuren Buskermolen merkt op dat in de V.l. een artikel heeft gestaan over de supportersvereniging en de Ajacied welke laatste ook nog een magazine uitgeeft hetgeen ook verwarrend werkt met ons eigen magazine richting publiek. De voorzitter heeft duidelijk gemaakt dat Ajax I supportersvereniging erkent en we zullen de Ajacied nogmaals verbieden ons logo te gebruiken I I

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 23