32 62 Hieronder volgt een opgave van het aantal leden tijdens het seizoen 1993-1994, gesplitst per categorie: Junioren A Junioren B Junioren C Junioren D/E Werkende leden Ondersteunende leden 249 436 31 33 BESTUUR Op I juli 1993 was het Bestuur als volgt samengesteld: Voorzitter Commissaris Commerciële Zaken Commissaris Financiële Zaken Commissaris Algemene Zaken Commissaris Amateur Voetbal M. van Praag M.U. Coronel A.L. van Os A. Kraan H.P.J. Henrichs Aan de beurt van aftreden was M.van Praag die zich herkiesbaar had gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad op 9 september 1993 werd de heer Van Praag bij acclamatie voor 3 jaar herkozen aangezien er geen tegenkandidaten waren gesteld. In het afgelopen jaar werden 35 officiële Bestuursvergaderingen gehouden. Hieronder volgen enkele bestuursbesluiten, die in deze vergaderingen werden genomen. Bestuursbesluiten Seizoen 1993/1994 - Toestemming voor parkeerruimte op Olympisch Stadion t.b.v. circus - Vergoeding overeengekomen met fotograaf Louis v.d.Vuurst - Samenwerkingsverband met Haarlem gaat voorlopig niet door - Bestuur draagt zowel bij uit- als thuiswedstrijden het Ajax-kostuum - Vaste aanstelling A.Pronk ingaande seizoen 93/94 als hoofd scouting - Voorstel nieuw vervoersvergoedingssysteem t.b.v. jeugdopleiding akkoord - De suppoosten/stewards waar gezien hun leeftijd afscheid van genomen gaat worden, zullen worden uitgenodigd met hun dames voor de lunch in het Sportcafe. Tevens zullen zij die middag bij de wedstrijd van Ajax-I de gast van het bestuur zijn. - Ingaande het seizoen 1993/1994 zijn tot werkend lid benoemd de heren A.Smolders, J.van Oevelen en C.van Rooijen - Van het krachthonk zal door buitenstaanders geen gebruik meer kunnen worden gemaakt. Het personeel kan terecht tussen 7 en 9 uur 's morgens - Ajax gaat niet akkoord met voorstel van de Kon. HVV met sterren op shirt voor clubs die honderd of meer jaren bestaan - Nierstichting krijgt toestemming om te collecteren bij Ajax - V.V.V. - Kerstmarkt op Olympisch Stadion van 9 tot 12 december akkoord.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 13