FINANCIËLE COMMISSIE Gedurende het seizoen bestond de commissie wederom uit de volgende leden: J.C. van Dijk, Drs K.G.A. Timman en Drs L.M. van Wijk. Periodiek en in specifieke gevallen vond overleg plaats met het bestuurslid financiële zaken en de financiëel directeur. REDACTIE COMMISSIE Op I juli 1993 bestond de commissie uit de volgende leden: A. Kraan M. Middendorp W.W. Heisterkamp D. Endt Het Ajax Magazine/Clubblad verscheen dit jaar 8 keer, waarvan de eerste als presentatiegids, waarmee aan art. 2 van het Huishoudelijk Reglement werd voldaan. De vaste rubrieken werden verzorgd door: Presidentiëel/van de Bestuurstafel: M. van Praag. Kroniek: M. Middendorp. Ajax 2 H. Bosschieter. Senioren overzicht: W. Heisterkamp en elftalleiders Jeugdoverzicht: W. Heisterkamp en elftalleiders. Interviews: M. Middendorp en R.Bouwman. Interviews, wedstrijdkarakteristieken, Ajax-geschiedenis (Magazine): D. Endt, E. Vermeer en R. Pompert. heren M. Middendorp en R.Bouwman verschenen dit jaar interviews van respectieve- Frank Rijkaard, Jari Litmanen, Renato Dijksterhuis, Cas Harms, Arie van Eijden, Cees Boot, Louis van Gaal, Gerard van der Lem, Ton Fens en Rinus Michels. Van de lijk EVENEMENTENCOMMISSIE Het seizoen is voor het evenemententeam rustig verlopen. Het plan van aanpak dat in de aan loop van het seizoen aan het bestuur was voorgelegd en goedgekeurd, is conform uitgevoerd. Het opdelen van het takenpakket onder de leden van het evenemententeam is een succes. Met het jaarplan als leidraad wordt door de leden van het team in samenspraak met de direkt verantwoordelijke staf overleg gepleegd over de feitelijke invulling van het aktiviteitenplan per afdeling. Hierbij wordt ruimte gelaten voor het improviseren van ad hoe aktiviteiten zolang deze passen binnen de beschikbare budget-ruimte. De funktie van het evenemententeam is inmiddels een geaccepteerd gegeven binnen alle lagen van de vereniging. In haar aktiviteitenplan zijn aktiviteiten opgenomen voor elke groep binnen de vereniging. 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1994 | | pagina 107