JEUGDVOETBAL 1992-1993 Aan de competitie 1992 - 1993 werd dei Juniores A Juniores B Juniores C Juniores D Juniores E - 2 elftallen - 2 elftallen - 2 elftallen - 2 elftallen - 2 elftallen waarbij aangetekend dat verscheidene elftallen "hoger" zijn gaan spelen voor meer weerstand. De B-2 speelde in de Interreg. B jeugdcompetitie. De D-l speelde in de 2e klasse C-junioren afd. Amsterdam. De D-2 speelde als D-l in de hoogste D-juniores afd. Amsterdam. De E-l speelde als D-2 in de D-junioren comp. afd. Amsterdam De E-2 speelde als D-3 in de hoogste klasse D/E jun. afd. Amsterdam Samenstelling en taakverdeling op 1 juli 1992 Juniores A-l - Cas Harms Juniores A-2 - Teun Bogaard Juniores B-l - Rolf Grootenboer Juniores B-2 - Cor van Eijden Juniores C-l - Jan van Eijden Juniores C-2 - Frits Andriese Juniores D-l - Wim Stuut Juniores D-2 - Ed Lefeber Juniores E-l - Henk van Teunenbroek Juniores E-2 - Edwin Kortlevers Met ingang van 1 juli 1992 werd Co Adriaanse Directeur Opleidingen. Hans Bijvank trad wederom op als jeugdsecretaris, terwijl de leiding over de jong juniores in handen was van Floris Thoolen. Ton Pronk verzorgde de scouting. Laszlo Jambor verzorgde de looptraining. Frans Hoek verzorgde de keeperstraining. Erna Spil en Frank van Deursen waren de fysiotherapeuten. De elftaltrainers Juniores A-l Juniores A-2 Juniores B-l Juniores B-2 Juniores C-l Juniores C-2 Juniores D-l Juniores D-2 Juniores E-l Juniores E-2 waren op 1 juli 1992: - Co Adriaanse - Spitz Kohn - Spitz Kohn - Herman Borman - Herman Borman - Gunther de Haan - Gunther de Haan - Jan de Koning -Jan de Koning - Patrick Ladru 39

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1993 | | pagina 79