Op 1 juli 1992 stonden de volgende 26 s: ^contract Rob Alflen Jeffrey van As Dennis Bergkamp Danny Blind Frank de Boer Dick van Burik Edgar Davids Alfons Groenendijk John Hansen Wim Jonk Michel Kreek John van Loen Stanley Menzo Tarik Oulida Mare Overmars Dan Petersen Stefan Petterson Dennis van der Poll Michael Reiziger Bryan Roy Edwin v.d. Sar Sonny Silooy Ignatius Tuhuteru Marciano Vink Ron Willems Clyde Wijnhard Op 11 november 1992 vertrok Bryan Roy naar het Italiaanse Foggia; John van Loen bleef dichter bij huis en ging op 1 januari '93 naar Feijenoord en Ron Willems vertrok in januari 1993 naar Grashoppers waar Leo Beenhakker inmiddels emplooi had gevonden. Tegenover dit vertrekkende trio stond in augustus de komst van Jari Litmanen uit Finland en de ons bekende Ronald de Boer die bij FC Twente bijzonder goed meedraaide. Gedurende het seizoen 1992/1993 waren de spelers van As en Reiziger( voor een periode uitgeleend aan respectievelijk MVV en FC Volendam. Per 1 juli 1993 vertrokken: Dennis Bergkamp Wim Jonk Marciano Vink Inter Milan Inter Milan Genoa 1893 Nieuwe contractspelers per 1 juli 1993 John van den Brom Finidi George Donny Huysen Patrick Kluivert André Ooyer Martijn Reuser Frank Rijkaard Peter van Vossen Nordin Wooter Vitesse Arnhem Sharks, Nigeria eigen kweek eigen kweek eigen kweek eigen kweek AC Milan Anderlecht eigen kweek Per 1 juli 1993 uitgeleende spelers Jeffrey van As (aan MVV) Dennis van der Poll (aan FC Den Bosch) Michael Reiziger (aan FC Groningen) Clyde Wijnhard (aan FC Groningen) 32

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1993 | | pagina 65