blz.l: bij punt 4 moet de zin worden. De ledenraad zou ook zelf aparte bijeenkomsten kunnen arrangeren. bij punt 4 moet de zin worden. Na uitvoerige discussie wordt besloten om voortaan de agenda meer te specificeren zodat de leden zich op onderwerpen kunnen voorbereiden; blz.3: bij punt 7. De heer Bijvank bedankt bestuur en ledenraad voor de onverwachte benoeming tot üd van verdienste. Mededelingen bestuur H.Henrichs spreekt ook namens A.Kraan. Jeugdopleiding Het eerste jaar van Co Adriaanse was sportief een groot succes, van de 10 elftallen zijn er 8 kampioen geworden. De Al en BI zijn wederom nationaal kampioen geworden. Hoewel kampioen worden niet belangrijk is in de jeugd. Het gaat om het aantal mensen wat wordt afgeleverd aan het betaald voetbal. Het 2e elftal en de zaterdag 1 zijn ook kampioen geworden. In het nieuwe seizoen zullen enkele spelers uit het tweede worden uitgeleend. Van het 2e elftal krijgen 2 spelers een contract, uit de jeugd zijn ook twee jongens vastgelegd. Ajax heeft voldoende talent, maar wij moeten alert blijven, want de wereld om ons heen veranderd. In deze tijd is het gemakkelijk om te ontsporen, voor het eerst zijn er twee jongens weggestuurd. Over het amateurcomplex zijn nog geen nieuwe ontwikkelingen te melden. technische zaken Het 2e elftal heeft een goed seizoen gehad, het elftal is zowel kampioen als bekerwinnaar (West I) geworden. Oulida en Seedorf staan op de drempel van het eerste elftal. Hoewel het le elftal de KNVB-beker heeft gewonnen zijn de prestaties van het elftal toch wat teleurstellend geweest. In de competitie zijn de resultaten te wisselend geweest. Op dit moment is Ajax op zoek naar versterkingen. Met enkele gerichte aankopen hoopt Ajax op een gelijkmatiger seizoen. Op een discussie uitlokkende vraag van R.Leeser antwoordt H.Henrichs dat Ajax continue op zoek is na versterkingen, niet pas als er spelers verkocht worden. Bovendien zijn de Boer en van der Brom al gekocht. Het is L. van Gaal bekend dat alleen eigen jeugd niet voldoende is. R.Been wordt erop gewezen dat verkopen van spelers geen beleid is van het bestuur, maar een tragische realiteit waarmee Ajax zo goed mogelijk mee om moet gaan. R.Oudendiik wijst erop dat het gevaarlijk kan zijn een trainer wiens contract afloopt het aankoop beleid te laten bepalen. H.Henrichs antwoordt dat Ajax op zoek is naar spelers die bij ons passen onder welke trainer dan ook. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 15 april 1993 21

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1993 | | pagina 43