BESTUUR Op 1 juli 1992 was het Bestuur als volgt samengesteld: Voorzitter Commissaris Commerciële Zaken M. van Praag M.U. Coronel A.L. van Os A. Kraan Commissaris Financiële Zaken Commissaris Algemene Zaken Commissaris Amateur Voetbal H.P.J. Henrichs Aan de beurt van aftreden waren de heren A.L. van Os en H.P.J. Henrichs die zich beide herkiesbaar hadden gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad op 3 september 1992 werden beide heren bij acclamatie voor 3 jaar herkozen aangezien er geen tegenkandidaten waren gesteld. In het afgelopen jaar werden 36 officiële Bestuursvergaderingen gehouden. Hieronder volgen enkele bestuursbesluiten, die in deze vergaderingen werden genomen. Bestuursbesluiten Seizoen 1992/1993 - Besluit tot renovatie van het Olympisch Stadion, indien huuraccoord wordt bereikt - Vrijwaring van spelers van andere verenigingen, die bij Ajax willen trainen - Terreinman in dienst bij Olympisch Stadion - Politiefunctionaris(sen) en Veiligheidscoördinator Ajax mee naar uitwedstrijden Europacup - Toegang tot de Ajax-administratie verscherpt - Zaterdagsenioren 1 en 2 gaan spelen op de bijvelden van het Olympisch Stadion - Ed Lefeber benoemt tot jeugdbegeleider, junioren D2 - Huldiging jubilarissen op 24 oktober 1992 - Heffing toegang van de thuiswedstrijden zaterdag 1. Jaar kaarthouders vrij toegang - Ajax wordt lid van de H.E.T. (Hoofd- eerste en tweede klasse seniorenvoetbal Amsterdam) - Voorstel aan ledenraad, geen contributieverhoging seizoen 1993-1994 - Contract Stefan Pettersson verlengd met 1 jaar optiejaar - Accoord aanschaf replica UEFAcup - Herman Bosschieter definitief benoemd als begeleider van het 2e elftal betaald voetbal - Met Bob Haarms 4-jarig contract afgesloten - Nieuw model clubkaart hologram accoord - Toegangsbewijzen seizoen 1993/1994 ongewijzigd - Van optie tot koop speler Jari Litmanen wordt gebruik gemaakt - Combikaarten het volgend seizoen bij voorrang aan seizoenkaarthouders en leden van de supportersvereniging - Voorstel aan ledenraad om de leden Hans Bijvank en Cas Harms te benoemen tot lid van verdienste (in de bestuursvergadering van 15 april 1993 accoord bevonden) - Contracten Danny Blind Frank de Boer en Edgar Davids verlengd - Transfer Ronald de Boer (ex-Twente) en John v.d. Brom (ex-Vitesse) naar Ajax accoord - Zaterdag 5 juni feestavond ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de zaterdagafdeling, de huldiging van de zaterdag 1 en voor de vele medewerkers - Start met 4e elftal senioren-zaterdag accoord - Sponsorovereenkomst verlengd van: Martinair, Umbro en CSU 6

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1993 | | pagina 13