MEDEWERKERS Arie van Eijden, Maarten Oldenhof, Gerard Holsheimer ■ecteur financieel directeur hoofd secretariaat Daniël van der Burg Sylvia Dekker Sandy Geschiere Peter Hoefman Erik Leibbrand Nico Steur Per 1 mei 1993 kwam Shoaib Hameed als boekhoudkundige kracht de administratie versterken en vanaf juli 1992 heeft Michael Goeman de telefooncentrale bediend. Per 1 april 1993 kwam Marina Toppin als administratieve ondersteuning voor jeugd- en scoutingswerkzaamheden. Zeker niet onvermeld mag blijven dat Floris Thoolen gedurende een aantal maanden veel werk voor het secretariaat heeft verricht met name in de drukke periode van de seizoenkaarten. Ook werd als vanouds weer ondersteuning verleend door W. Schoevaart en W. Rossen assisteer de regelmatig bij de kaartverkoop. Vanaf september werd het Olympisch Stadion door Ajax in beheer genomen en de administra tieve werkzaamheden aldaar werden door George de Cloet verricht. TERREIN- EN ONDERHOUDSPERSONEEL Jan Bakker Ron Platjee Maurik Schijffers Martin Wildeboer Ook hier een ingrijpende wijziging door het in beheer nemen van het Olympisch Stadion. Martin Wildeboer is vanaf oktober 1992 werkzaam in het Olympisch Stadion en doet dit gezamenlijk met de heer Van Berkel, die reeds geruime tijd in dienst was van het Olympisch Stadion. Ook hier zijn weer een aantal vrijwilligers die niet onvermeld mogen blijven zoals Willem en Bertus. CONGIERGE Zoals reeds een aantal jaren vormen Henk en Adrie van Welie ons conciërge-echtpaar. 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1993 | | pagina 107