Speler o.l.v. professionele begeleiders willen hoge salarissen en lage clausules. In het geval Winter is AJAX content. Een jaar geleden was Winter voor een substan tieel lager bedrag niet weg te brengen. Als er echter clubs uit Italië en Spanje komen dan zijn ze voor AJAX niet tegen te houden. Mededelingen bestuurslid Commerciële Zaken de heer U.Coronel Seizoenkaartverkoop begint maandag. AJAX rekent op meer en hoopt richting 10.000 te gaan. Op K en L veel meer genummerde plaatsen. Geen Open Dag, maar een tentoonstelling in de Beurs van Berlage. De opening zal 31 juli zijn. Wel probeert men nog een openbare training te organiseren. Reclame-borden worden nu door AJAX zelf verkocht, wat voorspoedig verloopt. De sponsorpool is onveranderd gebleven. Mededelingen Bestuurslid Jeugd en Amateurs H. Henrichs Co Adriaanse - terugkomen vergadering 23 april 1992. Op 23 april gemeld dat na diverse maanden C. Adriaanse tot T.D. is benoemd zonder de naam te noemen. Tevens gemeld eerst direct betrokkenen te willen informeren. Ik herhaal: niet uit gebrek aan respect van de direct betrokkenen. Uitkomst kan men omschrijven als een Comedia del Arte. Het was pijnlijk gebeld te worden door enigen onder u die met een biertje in de hand de foto van Co Adriaanse op het beeld zagen verschijnen, terwijl ik die informatie onthouden heb. Wat is er mis: Zeker is dat de informatie vanuit de kleine selecte groep is uitgelekt, na 4 maanden van relatieve rust. De heren Barend en Van Dorp hebben een kanaal geopend en ook Jaap de Groot was achter de waarheid gekomen. Wie: Er zal nooit duidelijkheid zijn wie er gelekt heeft. Bron blijft beschermd door de journalisten. Toekomst: Ik kan u meedelen dat we bestuurlijk hebben besloten in de toekomst, indien zich nog eens zo'n situatie voordat dat: ANP mededeling op de dag van de overeenkomst waarbij wij telefonisch de belanghebbende zullen informeren aangezien het ook met de beste intentie onmogelijk blijkt te zijn personele wijzigingen op een in de maatschappij als normaal ervaarde situatie te presenteren. 29

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1992 | | pagina 61