JEUGDVOETBAL 1990-1991 Aan de competitie 1990 - 1991 werd deelgenomen door: Juniores A Juniores B Juniores C Juniores D Juniores E - 2 elftallen - 2 elftallen - 2 elftallen - 2 elftallen - 1 elftal waarbij aangetekend dat verscheidene elftallen (6) "hoger" zijn gaan spelen voor meer weerstand. De B-l speelde als A-3 in de Interreg.A jeugdcompetitie. De B-2 speelde als B-l in de Interreg.B jeugdcompetitie. De C-l speelde als B-2 in de hoogste klasse B-juniores afd. Amsterdam. De C-2 speelde als C-l in de hoogste klasse C-juniores afd. Amsterdam. De D-l speelde als C-2 in de 2e klasse C-jun. afd. Amsterdam. De D-2 speelde als D-l in de hoogste D-juniores afd. Amsterdam. Samenstelling en taakverdeling op 1 juli 1990 Juniores A-l Juniores A-2 Juniores A-3 Juniores B-l Juniores B-2 Juniores C-l Juniores C-2 Juniores D-l - C.C. Harms - T. Boogaard - R. Grootenboer - C.A. van Eijden - J.A. van Eijden - W.H. Stuut - F.M. Andriese - H.F. Bosschieter Juniores E-l - H.K. van Teunenbroek De heer H. Bijvank trad wederom op als jeugdsecretaris, terwijl de leiding over de jong juniores m handen was van de heer F. Thoolen. De heer A.P.M. van Gaal was coördinator over de prof. opleiding: A-l, A-2, A-3. De heer G. v.d. Lem was coördinator over de jeugdopleiding: B-l t/m E-l. De heer A. Pronk verzorgde de scouting. De heer L. Jambor verzorgde de looptraining. De heer F. Hoek verzorgde de keeperstraining, De elftaltrainers waren op 1 juli 1990: Juniores A-l - G. v.d. Lem Juniores A-2 - A. Pronk Juniores A-3 - G. v.d. Lem Juniores B-l - A. Kohn Juniores B-2 - A. Kohn Juniores C-l - G. de Haan Juniores C-2 - G. de Haan Juniores D-l - HJ.G Borman Juniores E-l - HJ.G. Borman. 46

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 93