Algemeen Het verenigingsjaar 1990-1991 was dus een jaar waarin het Europacupvoetbal als hoofdstuk niet in dit verslag behoefde te worden opgenomen om redenen reeds vermeld bij de inleiding. Thans moeten wij nog een drietal thuiswedstrijden spelen op een afstand van hemelsbreed 100 km verwijderd van Amsterdam, waarbij de keuze is gevallen op Düsseldorf. Ook een seizoen waarin de ontwikkelingen rondom het nieuwe stadion een grote rol hebben gespeeld. De aandelenemissie bracht niet datgene op wat verwacht was, maar de algemene opnie is dat het nieuw te bouwen stadion in Amsterdam Zuid Oost er zal komen, ondanks het ontbreken van zo'n 20 miljoen op een totaal van 202 miljoen gulden. De Open Dag gehouden op 13 augustus 1990 was net als vorig jaar een enorm succes en is inmiddels niet meer weg te denken uit het vaste programma van de vereniging. Belangrijke verenigingszaken waren vanzelfsprekend het invoeren van de nieuwe statuten en huishoudelijk reglement, alsmede de invoering van het nieuwe logo welke u in dit verslag ziet afgebeeld. Naar aanleiding van het FIOD onderzoek accepteerden de ex-bestuursleden Boering, Brandsteder en Neefjes de aan hen aangeboden schikkingen en werd het hoofd secretariaat Holsheimer een geldboete opgelegd. Op 2 februari 1991 werd t.g.v. het 90-jarig bestaan een feestavond georganiseerd welk door een ieder bijzonder op prijs werd gesteld. Een belangrijk bestuursbesluit aan het begin van het seizoen was het alcoholverbod bij onze thuiswedstrijden van het eerste elftal tot einde wedstrijd hetgeen zeker een gunstige invloed op de gedragingen van sommige supporters heeft gehad. De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Werkende leden: J.H.Helman, J. Moos. Ondersteunende leden: A. Boyenk, W.v.d. Brink, G.H. Huising, J.W. Seger, C. Soeters, F.J. Verdaasdonk, M.J.H.v.d. Zedde, A. Zwartepoorte. Dat zij mogen rusten in vrede. 3

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 7