De heer Kraan deelt mede dat Ajax 2 een grote kans op het kampioenschap in zijn afdeling heeft. De statuten zijn inmiddels gereed bij de notaris en zullen met deze notulen worden toegezonden. De bezorging van het clubblad is het afgelopen seizoen niet acceptabel geweest; m.i.v. het nieuwe seizoen zal de verzending van het magazine weer in eigen hand worden genomen zoals het beheer van de advertenties is samenwerking met de sponsors. Het nieuwe clubembleem wordt inmiddels ingevoerd en zal officieel per 1 juli 1991 in gebruik worden genomen. Vorige week is er een bijeenkomst geweest van de Ajax-businessclub (ABA). Deze vereniging zal zich bezighouden met bijeenkomsten en lezingen en het behartigen van haar belangen maar zal niet een bepaald gezag uit gaan voeren en geen invloed hebben op het te voeren beleid van het Ajax bestuur. 6. Rondvraag De heer Blekkenhorst is van mening dat de reclame van La Porte D'Or in de rust bij thuiswedstrijden een amateuristische zaak is; de heer Coronel is het met hem eens en vindt het niet passen. Tevens is hij van mening dat de accommodatie op Voorland te wensen over laat en zeker dagelijks onderhoud behoeft. De heer Henrichs stelt dat op Voorland geen verbouwingen meer zullen plaatsvinden en dat de kleedkamerruimten zeer intensief gebruikt worden; daar waar mogelijk zal aan het onderhoud aandacht worden gegeven. Naar aanleiding van de vraag van de heer Gianotten over de definitieve sloop van het Olympisch Stadion zegt de heer Coronel dat er nogmaals vanuit het bestuur met wethouder Genet zal worden gesproken over deze zaak. Voorts wordt aandacht gevraagd voor het feit waar de eerstkomende drie thuiswed strijden voor de Europa-cup zullen moeten worden gespeeld. 7. Sluiting Nadat de volgende vergadering (jaarvergadering van de ledenraad) is vastgesteld op 5 september 1991 en de algemene jaarvergadering op 26 september 1991 sluit de vice- voorzitter de heer Kraan de vergadering Aldus goedgekeurd in de vergadering van 5 september 1991 Amsterdam, 4 juli 1991 A.Kraan, G.M.Holsheimer, Vice-voorzitter Hoofd Secretariaat. 32

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 65