3. Vaststelling van de notulen van de ledenraadsverrarip.rinp van 8 november 1990. Met betrekking tot het punt lb Nieuw Stadion merkt de heer Gianotten op dat er in de vergadering toch een aantal kritische vragen zijn gesteld alsmede antwoorden werden gegeven die niet in de notulen worden weergegeven. Gezien het enorme belang wat aan dit punt moet worden toegekend had hij dat graag anders gezien. De notaris is rond de jaarwisseling in het bezit gekomen van de benodigde stukken zodat het notarieel vastleggen van de wijzigingen statuten en huishou delijk reglement thans bij hem in behandeling is. Feest 21 februari 1991 moet zijn 2 februari 1991. De technisch directeur zal worden uitgenodigd voor de volgende ledenraads vergadering. Verder worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Mededelingen bestuur Voor wat betreft de technische zaken spreekt de heer Kraan de hoop uit dat de huidige prestatielijn van het le elftal zal worden doorgetrokken. De heer Coronel deelt mede dat het minimale bedrag t.b.v. de inschrijving op de emissie van aandelen voor het nieuwe stadion niet gehaald is; verwacht was dat de laatste twee weken van de inschrij ving het hoogtepunt hiervan had moeten zijn hetgeen zwaar is tegengevallen wat niet alleen aan de Golf-oorlog te wijten is. De ABN wil echter ook doorgaan en heeft een extra toezegging gedaan. Indien er totaal 7 founders worden gevonden zal het vrijwel zeker zijn dat de minimale, inschrijving wordt gehaald. Op dit moment zijn er nog steeds geen toezeggingen van Rijk en Provincie waardoor de atletiekbaan niet verwezenlijkt kan worden. Wethouder Genet is van mening dat het redelijk is en zich in de gemeenteraad ook hard zal maken voor het vasthouden aan de 60 miljoen gulden bijdrage door de gemeente alsmede voor de 20 miljoen gulden verhuiskosten hetgeen natuurlijk door de raad bevestigd moet worden. Wel zal worden vastgehouden aan de overkapping van het nieuwe stadion, terwijl de problematiek van het speelveld in onderzoek is, hetgeen oplosbaar lijkt te zijn. Het alternatieve plan van Ballast Nedam blijkt een ontwerp te zijn van een aantal architecten van welk ontwerp Ballast Nedam zich inmiddels schriftelijk heeft gedistan tieerd. Ballast Nedam zou een stadion kunnen bouwen waarbij dan weer de bijdrage van de gemeente(gedeeltelijk) op de tocht zal komen te staan. Voor wat betreft nieuwbouw op de huidige lokatie komt de problematiek van parkeren om de hoek kijken en ook blijft er geen accommodatie voor de vereniging over. Vervolgens deelt de heer Coronel mede dat het sponsorcontract met Citroën per 1 juli 1991 door Citroën is opgezegd. Hedenochtend zijn we zoals het nu lijkt rond gekomen met een nieuwe sponsor in deze branche waarbij financieel wel wat moet worden ingeleverd. In plaats van f. 250.000,- 45 auto's ter beschikking wordt het nu f. 175.000,- 40 weliswaar duurdere auto's. 21

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 43