Vaststelling van de notulen van de jaarvergadering van de ledenraad van 3 september 1990 K Op blz. 2, punt 5 het bedrag "ad. f. 133.000,--" moet zijn '123.000,-". Blz. 4, punt 9, de technisch direkteur Beenhakker zal gevraagd worden zijn visie op de volgende vergadering te komen weergeven. Tevens deelt de heer Coronel mede dat voor de commerciële aktiviteiten de heer D. v.d. Burg in dienst is getreden bij Ajax met een contract voor 1 jaar. Blz. 5, het feest t.g.v. het 90-jarig bestaan zal worden gehouden op 2 februari 1991. Het bestuur zal bij thuiswedstrijden niet in alle gevallen na afloop gebruik maken van de Aspa-foyer. Bekrachtiging wijziging Statuten en Huishoudelijk Reglement zoals goedgekeurd in de algemene ledenvergadering van 26 september 1990 en de iaarliik.se ledenraadsvertrade- ring van 3 september 1990. De ledenraad bekrachtigt hierbij de wijzigingen van de Statuten; deze zullen thans notarieel worden vastgelegd waarna ze vervolgens in werking zijn getreden. De voorzitter bedankt de commissie bestaande uit de heren Gianotten, Timman en Schoevaart voor hun vele werk, waarna de commissie als opgeheven dient te worden beschouwd. 5. Mededelingen Bestuur Het financieel verslag periode 1/7/1990 - 31/10/1990 wordt uitgereikt. De penningmeester geeft een toelichting op de cijfers en deelt mede dat er in de komende paar maanden opbrengsten zijn te verwachten van vriendschappelijk voetbal uit Spanje, Duitsland en Turkije. Met W. Jonk is inmiddels een nieuw 3-jarig contract afgesloten. Ajax is bezig een 3e keeper aan te trekken hetgeen noodzakelijk is door de blessure van Van der Poll. De kwestie Linder is praktisch afgedaan waarbij het Ajax voorstel bijna geheel werd gerealiseerd. M.b.t. de FIOD affaire is niets te melden behalve dat indien de officier van justitie zijn hoger beroep mocht intrekken, Ajax dit ook zal doen. De heer Van Praag deelt mede dat de tuchtrechtspraak bij de KNVB middels video beelden aan banden moet worden gelegd. Er zal een nauwe samenwerking met de supportersvereniging de Ajacied (5.500 leden) gaan plaatsvinden. 19

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 39