De voorzitter geeft informatie over de F-side m.b.t. het home bij vak F. Na de inciden ten op de Open Dag wil het bestuur van de Stichting F-side geen verantwoording nemen voor hun aanhang en beraden zich over het opheffen van de Stichting. Tevens deelt hij mede dat hij in overleg is met Feijenoord en PSV over diverse veiligheidsmaat regelen bij welk overleg ook de burgemeesters en politiecommandanten van Eindhoven Rotterdam en Amsterdam zijn betrokken. Het suppoostenbeleid zal worden aangepakt om een nieuw suppoostenbestand uit o.a. de supportersvereniging te recruteren; het huidige bestand is onvoldoende. Vervolgens stelt de voorzitter de ledenraad voor een nieuw ontworpen Ajax-logo te bekijken, welk logo volgens modernere ideeën is ontwikkeld. Hiermede is tezamen met Eurofashions een nieuw in te voeren kledinglijn mogelijk geworden. Het ontwerp is belangeloos en kosteloos beschikbaar gesteld door ons lid de heer R. Leeser. Het nieuwe ontwerp krijgt de goedkeuring van de ledenraad. Rondvraag De heer Oudendijk heeft vernomen dat shirtsponsoring van de ABN 3,3 miljoen gulden zal opleveren maar dat er tevens publicaties zijn dat de shirtsponsoring 5,5 miljoen gulden waard zou zijn. De heer Coronel deelt hem mede dat het absolute maximum gehaald is, voor hetgeen er meer wordt gedaan zoals sponsoring jeugdtoernooi en b.v. reclameborden wordt extra betaald. Ook heeft meegeteld het feit dat een bank shirtsponsor zou worden. Belangrijk is tevens de mogelijke bereikbaarheid van supporters via alle ABN-kantoren. De heer Andriese vraagt waarom de seizoenkaarten zo laat zijn verzonden; geantwoord wordt dat dit is veroorzaakt doordat het parkeerprobleem niet eerder was opgelost waardoor verzending van kaarten aan parkeerkaarthouders verlaat was. Alle overige betalingen van seizoenkaarten konden per dag worden verwerkt en verzonden. De heer Gianotten vraagt de voorzitter de ontwikkelingen bij de KNVB rondom het Ned. Elftal haarscherp in de gaten te houden, waarop de voorzitter antwoordt daar reeds druk mee bezig te zijn. De heer Schoevaart vraagt of er inmiddels toestemming is verleend voor het plaatsen van een tribune op Voorland; medegedeeld wordt dat hier vorige week toestemming is voor verleend. De voorzitter bedankt tot slot de heren Pil en Sebus voor hun inzet voor de ledenraad in de afgelopen jaren. De volgende vergadering wordt vastgesteld op vrijdag 21 september 1990, aanvang 17.00 uur met als enige agendapunt het Nieuwe Stadion. De daarop volgende vergadering wordt vastgesteld op 8 november 1990 Aldus goedgekeurd in de vergadering van 8 november 1990 M. van Praag, Voorzitter. Amsterdam, 13 september 1990 G.M. Holsheimer, Hoofd secretariaat 15

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 31