10. Bestuursverkiezing Aftredend is de voorzitter de heer M. v. Praag die zich herkiesbaar heeft gesteld. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld wordt de voorzitter bij acclamatie herkozen. 11. Technische Commissie (artikel 14, H.R.) Formeel dient dit punt op de agenda te staan maar gezien de aanstaande wijzigingen van de statuten heeft behandeling van dit punt verder geen zin. 12. Vaststelling Officieel Orgaan Het Officieel Orgaan wordt wederom voor een jaar vastgesteld. 13. Verkiezing Commissie van Redactie (artikel 2, H.R.) De Commissie bestaat uit de heren: A. Kraan, W.W. Heisterkamp, M. Middendorp en D. Endt, de heren stellen zich herkiesbaar. Gelet dient te worden op het bepaalde in artikel 2, van het H.R. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld worden de heren herkozen. 14. Mededelingen van het Bestuur De heer Coronel deelt mede dat de Open Dag wat publiciteit betreft een succes is geweest echter niet voor wat betreft de incidenten met name de schade aan de tent van de ABN. De seizoenkaarten verkoop is prima verlopen, het aantal van 6.200 werd nog nimmer gehaald. Zowel de heren Smulders als Van den Burg hebben Inter Football verlaten, Smulders zal in opdracht van de ABN werkzaamheden bij Ajax blijven verrichten. Het bestuur zal voortaan bij thuiswedstrijden na afloop van de wedstrijden gebruik maken van de Aspa-foyer. Voor wat het nieuwe stadion betreft zal er op korte termijn nieuws zijn waarbij het e.e.a. in een extra ledenraadsvergadering zal worden besproken. De heer Henrichs deelt mede dat de jeugdintensivering, die vorig jaar is ingevoerd, een succes mag worden genoemd; dit seizoen zijn de BI junioren toegevoegd aan de intensivering. Op 16 en 18 oktober 1990 zal het Ajax 90-jaar Jeugdtoernooi worden gehouden met als deelnemers: Feijenoord, P.S.V., Volendam en Ajax. Ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan zal er een feest worden georganiseerd voor de leden; in het leven is geroepen een evenementencommissie o.l.v. de heer M. Lindeman om te trachten het sociale aspect van de vereniging meer leven in te blazen. De heer Kraan deelt mede dat het eerste elftal tot heden goed voetbal laat zien, Hij vraagt begrip voor het verplaatsen van een aantal leden naar de zgn. Engelenbak. De heren Sebus en Pil hebben bedankt als lid van de Financiële Commissie en aange zien de heer Lambregts dit zojuist ook heeft medegedeeld is momenteel alleen de heer Timman kandidaat voor deze commissie. 14

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 29