8. Verslag Technische Commissie Aan de leden van de ledenraad Amsterdam, 25 augustus 1990 Mijne Heren, In het schrijven d.d. 22.8.1989 aan de Ledenraad betreffende de activiteiten van de technische commissie over het seizoen 1988/89 werd reeds de vraag gesteld of na het in functie hebben van een technisch direkteur deze commissie volgens de huidige regle menten nog kan funktioneren. De reglementencommissie, dit jaar doende onze Statuten en Huishoudelijk Reglement grondig te herzien, heeft u reeds duidelijk gemaakt, dat gezien de in zijn taakomschrij ving gegeven verantwoordelijke technische zaken van de huidige technisch direkteur, de technische commissie uit onze reglementen zal worden geschrapt. Dat is beslist geen verwijt aan de huidige leden van de commissie, t.w. Teun Bogaard, Cees Boot, Cas Harms en Jany v.d. Veen. Bij de aanvang van het afgelopen seizoen werd door hen enige malen met de technische staf vergaderd onder leiding van de heer Beenhakker. Toen deze na een inwerkperiode zelf de leiding overnam, werden de heren, zoals in voorgaande jaren, ingeschakeld voor scoutingswerkzaamheden. Ook bij het aannemen van nieuwe jeugdleden hebben de eerder genoemden een groot aandeel gehad. Het bestuur bedankt hen voor hun inzet en enthousiasme in het afgelopen seizoen en spreekt de wens uit dat de heren nog vele jaren hun belangrijke scoutingswerkzaamhe den ten voordele van onze club zullen voortzetten. H.P.J. Henrichs A. Kraan 9. Bespreking bestuursbeleid De heer Gianotten haalt een aantal belangrijke punten aan uit het afgelopen seizoen; voor wat de toekomst betreft wijst hij op: de plannen rondom het nieuwe stadion waarvoor op een goede afloop wordt gehoopt; afwikkeling van de FIOD-zaak welke thans in alle rust dient te worden geregeld met weinig publiciteit zeker t.a.v. personen; hopelijk het verdere rijpingsproces van de A-selectie waarbij belangrijk is de visie van de Techn. Direkteur welke visie graag eens in de Ledenraad zou worden vernomen; blijvende aandacht m.b.t. de financiële en commerciële organisatie; hij zou het organisatieschema binnenkort eens willen zien; Tot slot spreekt de heer Gianotten de verwachting uit vertrouwen te hebben in het door het bestuur te voeren beleid waarna de voorzitter hem bedankt voor zijn woorden die zeker door het bestuur ter harte zullen worden genomen. 13

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 27