art. 21. lid 3 en 4: Rapportage aan ledenraad dient te geschieden. art. 24. lid 1: Uitgebreide discussie ontstaat over dit punt; de heer Van Wijk wil een soort jaarlijks mandaat; de penningmeester stelt dat de ledenraad het bestuur altijd kan terugfluiten, een mandaat is zijns insziens veel gevaarlijker. De leden Andriese en van Wijk kunnen het met dit artikel niet eens zijn. art. 27. lid 3: "juist" moet zijn "akkoord". art. 28. lid 4: Wordt nogmaals bekeken door de commissie. art. 37. lid 1: Werkende leden hebben stemrecht, leeftijd overbodig. Huishoudelijke Reglement: Studie- en Begeleidings Commissie moet zijn Begeleidings Commissie in de ruimste zin des woords. Naar aanleiding van de hiervoor genoemde opmerkingen zullen er thans wijzigingen moeten worden aangebracht, het concept zal bij de notaris worden bezorgd en het bestuur zal de algemene ledenvergadering vragen deze wijziging te willen aanvaarden. De voorzitter bedankt de commissie voor het vele werk wat zij in de afgelopen periode heeft verricht. 3. Rondvraag De heer Potharst vraagt waarom het clubblad zo slecht wordt bezorgd. De firma Adrem die het clubblad uitgeeft heeft een afspraak voor bezorging met de stadspost welke instelling niet de accuratesse heeft van de PTT; getracht zal worden dit te wijzigen. De heer Coronel informeert de aanwezigen over de komende wijzigingen omtrent het parkeren op het stadion en de toegang tot de bestuurskamer en Aspa-foyer. De heer Kraan informeert omtrent de verhuizing van diverse leden naar de zgn. "Engelenbak". Aldus goedgekeurd in de vergadering van 3 september 1990 M. van Praag, Voorzitter 10 Amsterdam, 28 augustus 1990 G.M.Holsheimer, Hoofd Secretariaat.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 21