- Contract met de heer L. Beenhakker met 2 jaar verlengd. - M. Schijffers als terreinknecht in dienst op basis jaarcontract. - Samenwerkingsverband Ajax - Haarlem voorlopig uitgesteld. - Nieuwe sponsorcontracten afgesloten voor 3 jaar met: Sony, Leaseconcept/General Motors en Boekhoven Bosch. - Sponsorcontracten Commodore en Roever voor 3 jaar verlengd. - Sponsorcontracten OAD, TDK en Citroen niet verlengd. - Nieuwe contractverlengingen met respectievelijk J. van 't Schip, A. Winter, D. Blind, F. en R.de Boer. LEDENRAAD Op 1 juli 1990 was de ledenraad als volgt samengesteld: M. van Praag, A.L. van Os, M.U. Coronel zijnde het dagelijks bestuur van de vereniging en leden, gekozen door de jaarlijkse algemene ledenvergadering, t.w.: 1. A. Alleman 12. D.C. Karremans 2. F.M. Andriese 13. D. Keijzer 3. A.R. Been 14. Ir. J.Lambregts 4. A.L. Blekkenhorst 15. M. Middendorp 5. A. Boerkoel 16. J. Neefjes 6. T. Bogaard 17. R.G. Oudendijk 7. H. Bijvank 18. H.J.W. Pil 8. J.C. van Dijk 19. J.D. Sebus 9. C.A. van Eijden 20. H.A. Smit 10. Mr. NJ.Gianotten 21. Drs. K.G.A. Timman 11. C.C. Harms 22.1. Waas 23. Drs. L.M. van Wijk Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de navolgende leden: F.M. Andriese, A. Boerkoel, C.A. van Eijden, Mr. NJ. Gianotten, H.J.W. Pil, J.D. Sebus, I. Waas en Drs. L.M. van Wijk. Ingevolge artikel 22, lid 4, van de statuten komt de heer Pil niet meer in aanmerking voor herverkiezing; de heer Sebus stelt zich niet herkiesbaar. Bovendien moet worden voorzien in de vacature ontstaan door het overlijden van de heer C.A.v.d.Wal. Voor zover bekend, stellen de overige 6 leden zich herkiesbaar.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 15