BESTUUR Op 1 juli 1990 was het Bestuur als volgt samengesteld: Voorzitter Secretaris Penningmeester M. van Praag M.U. Coronel A.L. van Os Commissaris Algemene Zaken A. Kraan Comissaris Amateur Voetbal H.P.J. Henrichs Aan de beurt van aftreden was de heer M. van Praag die zich herkiesbaar had gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad op 3 september werd de voorzitter bij acclamatie voor 3 jaar herkozen aangezien er geen tegen kandidaten waren gesteld. In het afgelopen jaar werden 44 officiële Bestuursvergaderingen gehouden. Hieronder volgen enkele bestuursbesluiten, die in deze vergaderingen werden genomen. Bestuursbesluiten Seizoen 1990/1991 - Oprichting Evenementencommissie. - Alcoholverbod wedstrijden Ajax 1 tot eindsignaal wedstrijd. - Peter Bosman in dienst als terreinknecht op basis jaarcontract. - Huldiging jubilarissen op 27-10-1990. - Trip A-l junioren naar Japan accoord. - H. Bosschieter toegevoegd als elftalleider jeugdcommissie. - H. Buskermolen aangesteld als trainer zaterdag-senioren 3. - Bestuur accoord voorstel namen voor opgerichte evenementencommissie t.w. de heren Lindeman, Mulder, Thoolen, J. Buskermolen en Van Rooijen. - Overeenkomst met Sint Lucas Ziekenhuis voor seizoen 1990/1991 accoord. - Seizoenkaarthouders geen vrije toegang bij Europacup wedstrijden m.i.v. seizoen 91/92 - Accoord Leaseconcept/General Motors sponsoring 3 jaar. - Geen uitgifte halve seizoenkaarten, wel eerste recht voor koopkaarten. - Aan KNVB medegedeeld, dat Ajax tegen winterstop is. - Arbeidsovereenkomst met de heer A.J. van Eijden met 5 jaar verlengd. - Bijdrage gedenkteken 7 juni (vliegtuigongeluk Suriname, kleurrijkelftal). - Contract aanbieding jeugdspelers t.w. van As, van Burik, Cruyff, Reiziger, Oulida, Kandhai. - Oprichting club oud eerste elftalspelers, selectiecriteria accoord. - Verzorging Arti'70 voor aankleding sportzaal bij wedstrijden van Ajax 1 accoord. - Umbro kleding zal komend seizoen eenmalig kosteloos worden verstrekt - Accoord transfer Rob Alflen van FC Utrecht naar Ajax. - Bestuur en spelers A-selectie zowel bij thuis- als uitwedstrijden in Ajax kostuum. - Open Dag nieuwe seizoen op 29 juli 1991. - Hans Kok jeugdtoernooi op 4 mei 1991. - Uitbreiding aantal gereserveerde plaatsen in de vakken B en C. - Accoord golfmiddag diner aangeboden door Golfcentrum Amstelborch, Dunhill en De Telegraaf aan bestuur, technische staf en A-selectie. 6

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 13