Verkiezing van de 3 leden van de Financiële. Commissie Aftredend zijn de heren Ir J.Lambregts, H J.W.PU en J.D.Sebus. De heren steUen zich niet herkiesbaar. Door de leden zijn kandidaat gesteld: kandidaat voorgesteld door Drs.L.M.v.Wijk A.Kraan en J.Neefjes J.C.v.Dijk J.H.Potharst en HA.Smit Drs.K.GA..Timman Mr.NJ.Gianotten en D.Keyzer De drie voorgestelde kandidaten zijn derhalve gekozen. De voorzitter dankt ook de heer Lambregts voor zijn werkzaamheden voor de vereni ging verricht in de afgelopen jaren hetgeen eveneens met applaus wordt onderstreept. Verkiezing van 1 plaatsvervangend lid voor de Financiële Commissie (artikel 24, lid 3 van de statuten) De heer Drs.K.G.A.Timman stelt zich herkiesbaar. Formeel dient dit punt op de agenda te staan maar gezien het voorstel tot statutenwijzi ging welk onder punt 10 wordt behandeld lijkt het niet nodig dit punt te behandelen- de vergadering gaat hiermee akkoord. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsiaar 1989-1990 waarin opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad De heer Ombre vraagt een nadere toelichting omtrent vermelding in het jaarverslag van een rapport uitgebracht door een onderzoeksbureau. De voorzitter deelt mede dat dit bureau een rapport om niet heeft uitgebracht inzake adviezen voor het nieuwe stadion alsmede voor een andere structuur van de vereniging; het is een rapport ook voor de langere termijn en de leden zullen t.z.t. geinformeerd worden. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1989-1990 De penningmeester leest zijn verslag voor waar de leden verder geen vragen over stellen Rapport van de Financiële Commissie artikel 24. lid 3 van de statuten) De heer Lambregts deelt mede dat de commissie vier maal met het bestuur c.q. penningmeester in goede harmonie van gedachten heeft gewisseld en geinformeerd is. Voorgesteld wordt het bestuur decharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid hetgeen door de vergadering wordt verleend. 58

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 117