VERGADERINGEN ^JU.LfN VAN DE 'IAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN 26 SEPTEM- 1. Opening Aanwezig 67 werkende leden en 16 ondersteunende leden. Nadat de voorzitter alle aanwezigen dankt voor hun komst vraagt hij een ogenblik stüte voor de leden die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Ere-üd W.F:Volkers, lid van verdienste C.A.v.d.Wal, de werkende leden G.HJ.Bonsen P.CKeizer en B.J.Vogel, D-jumor W.L. de Ridder alsmede de ondersteunende leden C.M.Geelkerken, HJ.Havekot, P.Koote en A.Snijders-Morel. 2. Ingekomen stukken Bericht van verhindering voor deze vergadering ontvangen van de leden A.Alleman, A.R.Been, C.Boot, H.Bijvank, J.Buskermolen, H.Dade, DJEndt, EJ.Joustra, T.Kaml'ag J. de Kok, H.B.Lauer, R.Leeser, M.Lindeman, D.Spits, J. de Sterke, M.E.v.Teunen- broek, J.Tielenburg en W.Wassenaar en van ons ondersteunend lid Groeneveld. 3- Notulen van de vergadering van 15 september 1989 Aangezien er geen op- of aanmerkingen zijn worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4- Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Ingevolge artikel 22, lid 4 van de statuten komt de heer HJ.W.Pil niet meer in aanmer king voor herverkiezing terwijl de heer J.D.Sebus zich niet meer herkiesbaar stelt. Bovendien moet worden voorzien in de vacature, ontstaan door het overlijden van de heer C.A.v.d.Wal. De volgende 6 ledenraadsleden zijn derhalve herkiesbaar: F.M.Andriese, A.Boerkoel, C.A.v.Eijden, Mr.NJ.Gianotten, I.Waas en Drs. L M v Wijk Door de leden zijn kandidaat gesteld: kandidaat voorgesteld door W.P.Deegen A.Kraan en J.Neeijes G.P.Paulsen J.Neefjes en W.F.Schoevaart R.Bartelsman A.Kraan en W.F.Schoevaart Vervolgens stellen de kandidaten zich voor en geven informatie over de tijdsduur van hun lidmaatschap en hun werkzaamheden in het dagelijks leven. Een van de drie heren dient te voorzien in de vacature ontstaan door het overlijden van de heer C.A.v.d.Wal hetgeen betekent dat die persoon aftredend zal zijn in 1991. Na loting zal de heer R.Bartelsman aftredend zijn in 1991 en de heren W P Deegen en G.P.Paulsen in 1993. Vervolgens dankt de voorzitter de heren Pü en Sebus voor al hun werk wat zij in de afgelopen jaren voor de vereniging hebben gedaan hetgeen met applaus door de vergadering wordt onderstreept. 57 dH/K 1 yyU

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 115