EVENEMENTENCOMMISSIE In september 1990 is bij bestuursbesluit de evementencommissie opgericht. De taakstellingen van de evenementencommissie zijn het organiseren van alle verenigingsactiviteiten voor leden uit de afdelingen betaald-, senioren- en jeugdvoetbal en het op verzoek van het bestuur organiseren van andere activiteiten ten behoeve van de vereniging (b.v. feestavond Ajax 90 jaar). De samenstelling van de evenementencommissie voor het seizoen '90-'91 was als volgt: M. Lindeman, voorzitter J. Buskermolen, secretaris F. Thoolen, penningmeester T. Mulder, lid C. van Rooyen, lid De initiële opdracht was om in ieder geval de activiteiten uit het seizoen 1989/1990 opnieuw te organiseren. Daarnaast het plannen en organiseren van een feestavond ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan van de A.F.C. Ajax. Hieronder volgt een overzicht van de georganiseerde activiteiten: - St. Nicolaasfeest voor D- en E-junioren - Kerstavond zaterdag senioren - Avond voor de A-selektie - Feestavond Ajax 90 jaar - Bowlingavond Ajax 2 - Paasavond zaterdag-senioren - Sauna-avond zaterdagsenioren - Golfdag voor de A-selectie - Buffet voor zaterdag-I - Diner Ajax A-l-junioren - Feest 25-jarig bestaan controlecommissie - Vaantjesavond voor junioren en senioren - Buffet voor Ajax 2 - Diner voor begeleiders van alle junioren- en senioren teams De werkzaamheden van commissie voor het seizoen 1990/1991 zijn besloten met een evaluatie en een brainstormsessie. Op basis van de uitkomsten is een jaarplan voor het seizoen 1991/1992 opgesteld. Dit plan is ter goedkeuring ingediend bij het bestuur. JAARVERSLAG STUDIE- EN BEGELEIDINGSCOMMISSIE Het seizoen 1990-1991 was voor de S.B.C. een belangrijk jaar. De jeugd-opleiding "Nieuwe Stijl", zoals ingezet in het seizoen 1989-1990 zou een andere en wellicht een betere invulling moeten krijgen. De plannen zoals neergelegd in ons jaarverslag van verleden jaar, zouden nu aan de praktijk getoetst moeten worden. Reeds nu na 1 jaar kan worden vastgesteld, dat een van onze doelstellingen, nl. het aanstellen van een dagelijkse coördinator voor de studiebegeleiding, een succes mag worden genoemd. De studieresultaten toonden dit jaar een spectaculaire vooruit gang. Zeker nadat het idee van de staf om ook de A-3 (lees B-l) bij het project te betrekken verwezenlijkt werd, bleek zo'n figuur bittere noodzaak. In de praktijk betekende dit nl. dat zowel het 2e elftal, A-l, A-2, A-3, van alle door Ajax geboden faciliteiten gebruik gingen maken. 54

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1991 | | pagina 109