De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Erelid: W.F. Volkers. Lid van verdienste: C.A. van der Wal. Werkende leden: G.H.J. Bonsen, P.C. Keizer, B.J. Vogel. Tevens ontviel ons door een tragisch auto-ongeval onze D-junior W.L. de Ridder. Ondersteunende leden: C.M. Geelkerken, H.J. Haavekost, P. Koote, A. Snijders-Morel. Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 18 november 1989 ontving het Bestuur de leden, die in dit verenigingsjaar 25, 40, 50 en 70 jaar lid van de vereniging waren. De meesten vergezeld van hun echtgenote. Deze leden waren: 25 jaar lid: H.P.J. Henrichs en J. Fleysman Sr. 40 jaar lid: R. Bartelsman, J.A. Bouwens, H. Dukker, W.F. Kluft, Ph.A. van der Valk, W. Waayer, G. Mossing Holsteyn. 50 jaar lid: A. Boerkoel Sr., G.J. Looyen, H. Sacksioni. 70 jaar lid: J.F.Smit. Alle jubilarissen werden door voorzitter Michael van Praag toegesproken, waarbij de staat van dienst van ieder werd vermeld en aan een ieder de diverse onderscheidingen werden uitgereikt. In de loop van november 1990 zullen de volgende leden door het Bestuur worden uitgeno digd: 25 jaar lid: R. Lissauer en W.H. Stuut. 40 jaar lid: K. Bakker, J. Ditmeijer en J. Swart. 50 jaar lid: A. Kraan. 60 jaar lid: W.F. Schoevaart. 70 jaar lid: J.L. Melchers. Op vrijdag 23 maart 1990 vond voor de 45e maal de jaarlijkse bijeenkomst van de "Bordjes club" plaats. Het comité, bestaande uit de heren: A. Brandsteder, voorzitter J.H. Potharst W.F. Schoevaart, secretaris H.A. Smit had besloten de avond weer bij Ajax te laten plaatsvinden, met een borrel in de bestuurs kamer en het diner in "Le Bocal". 3

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 9