8. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1988-1989 De penningmeester leest het financiële verslag voor, waarna er geen vragen hierom trent worden gesteld. 9. Rapport van de Financiële Commissie (art. 24, lid 13 van de statuten) Namens de Financiële Commissie deelt de heer Lambregts mede diverse gesprekken te hebben gevoerd met het bestuur waarbij de samenwerking zeer goed is te noemen. Hij stelt voor de penningmeester en de overige leden van het bestuur decharge te ver lenen zoals verwoord in artikel 24, lid 13 van de statuten. De vergadering gaat hiermede akkoord. 10. Rondvraag Donateur Stam vraagt of er wat gedaan kan worden aan de bouten waarmee de kuipstoeltjes bevestigd zijn. Wordt nagezien. De heer Wassenaar vraagt waarom seizoenkaarthouders toegang hebben bij Europa Cup-wedstrijden. De heer Coronel zegt dat dit al jarenlang traditie is en dat dit ook een stimulans is bij de verkoop van seizoenkaarten. Ook heeft de heer Wassenaar veel negatieve reakties gehoord n.a.v. de reserve shirts. De heer Coronel antwoordt dat dit shirt bij de jeugd enorm in trek is, in Neder land zelfs is uitverkocht, terwijl ook Ajax hiervan nog zijn revenuen plukt. Tot slot vraagt de heer Volkers het woord. Hij zegt het bestuur hartelijk dank voor de wijze waarop deze vergadering geleid werd. Tevens bedankt hij de ledenraad alsmede de diverse commissies voor hun vele verrichte werkzaamheden. 11. Sluiting De voorzitter besluit met de opmerking dat een aantal belangrijke beslissingen voor de deur staan, zoals de statutenwijzing, eventueel het nieuwe stadion alsmede het 90-jarig bestaan van de vereniging volgend jaar. Hij dankt een ieder voor zijn komst en wenst allen wel thuis. Aldus goedgekeurd en vastgesteld in de vergadering van Amsterdam, 9 oktober 1989 M. van Praag, voorzitter. G.M. Holsheimer, administrateur. 55

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 61