dien moet worden voorzien in de vakatures ontstaan door het overlijden van de heer H. van der Zwaag en door de verkiezing tot bestuurslid amateurzaken van de heer H.P.J. Henrichs. De volgende 7 ledenraadsleden zijn derhalve herkiesbaar: A.L. Blekkenhorst, T. Bogaard. H. Bijvank, D. Keyzer, D.C. Karremans, Ir. J. Lambregts en M. Lindeman. Door de leden zijn kandidaat gesteld: A.R. Been: J.C. van Dijk: J. Neefjes: R.G. Oudendijk: Kandidaat gesteld door: A.L. Blekkenhorst en C.A. v.d. Wal A. Kraan en C.A. v.d. Wal M.U. Coronel en A.L. van Os H.P.J. Henrichs en A. Kraan De voorzitter vraagt de heren H.G.A. Timman, H. de Weers en E. Lefeber het stem bureau te vormen. Er zijn 11 kandidaten voor 10 plaatsen. De uitslag van de stem ming is als volgt: Niet gekozen de heer M. Lindeman. De tussentijds vrijgevallen plaatsen van de heren Van der Zwaag en Henrichs worden ingenomen door de heren R.A. Been en J.C. van Dijk, zodat beide heren voor twee jaar gekozen zijn. De voorzitter feliciteert de gekozenen met hun (her)benoeming - verkiezing en dankt de heer Lindeman voor zijn bijdrage aan de werkzaamheden van de ledenraad in de afgelopen jaren. 5. Verkiezing van drie leden voor de Financiële Commissie De heren Ir. J. Lambregts, H.J.W. Pil en J.D. Sebus zijn aan de beurt van aftreden en hebben zich herkiesbaar gesteld. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld worden de heren herbenoemd. A.R.Been A.L. Blekkenhorst T. Bogaard H. Bijvank J.C. van Dijk D.C. Karremans D. Keyzer J. Lambregts M. Lindeman J. Neefjes R.G. Oudendijk 62 stemmen 71 stemmen 77 stemmen 76 stemmen 59 stemmen 72 stemmen 73 stemmen 76 stemmen 57 stemmen 77 stemmen 70 stemmen 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 59