VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werden drie periodieke vergaderingen van de ledenraad gehouden, waarvan in het hoofdstuk "ledenraad" reeds verslagen zijn opgenomen. Onderstaand treft u de notulen aan van: De jaarlijkse algemene ledenvergadering gehouden op 15 september 1989 1. Opening De voorzitter heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Aanwezig 78 werkende leden waarvan 77 stemgerechtigd en 16 ondersteunende leden. Hij vraagt een ogenblik stilte voor die leden die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Het zijn de ere-leden G. de Jongh en M.J.W. Middendorp. Werkenden leden: H. van der Zwaag, J. Schelvis, E.H. van Tuyl, W.J. Ingenbleek, P. Vunderink, G.K. Drager, A. van der Berg en H. Schuuring. De ondersteunende leden: J. van Nimwegen, P.J.A. Botman, L. Bakker en L. Robert. Verder ontviel ons onze A-selektie keeper L. Doesburg door een tragisch vliegtuig ongeluk. De voorzitter zegt vertrouwen te hebben in de huidige A-selektie. Weliswaar is het een zeer jong elftal en er zijn een paar spelers langdurig geblesseerd. Met een aantal za ken is het bestuur in de afgelopen periode druk bezig geweest, zoals de intensivering van de jeugdopleiding, de kontakten met het St Lucas Ziekenhuis alsmede de aanstel ling van een nieuwe clubarts en de plannen voor de bouw van een nieuw stadion, met daarbij de eventuele verhuizing van de vereniging. 2. Ingekomen stukken De administrateur geeft allereerst melding van de volgende leden die bericht van verhindering hebben gezonden: Alleman, Ter Beek, Dade, Dermout, J.C. van Dijk, C.A. van Eijden, De Geest, Hildering, C. Kamlag, T. Kamlag, Lauer, Melchers, Spits, De Sterke, Thoolen, Veron, Van Welie en A.L. van Zoest. Voorts is er een brief ontvangen van de heer J.L. Melchers waarin o.a. zijn waarde ring wordt uitgesproken voor het Jaarverslag van de secretaris en waarbij het betreurd wordt dat de samenvatting van de notulen van de ledenraadsvergadering pas na het boekjaar wordt verstrekt. Tevens vraagt de heer Melchers zich af of stemgerechtigde leden niet als toehoorders bij de ledenraadsvergaderingen moeten worden toegelaten. 3. Notulen van de vergadering van 15 sept. 1988 Aangezien er geen op- of aanmerkingen zijn worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Ingevolge artikel 22, lid 4 van de statuten komt de heer W.F. Schoevaart niet meer in aanmerking voor herverkiezing. De overige 7 leden stellen zich herkiesbaar. Boven- 52

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 58