BIJLAGE B Aan de leden van de ledenraad Amsterdam, 22 augustus 1989 Mijne heren, Gelijk seizoen 1987/1988 kan ook het afgelopen seizoen in twee delen worden verdeeld, t.w. voor en na de winterstop. De diverse trainerswisselingen, waarvan het op non-actief zetten door het bestuur van Kurt Linder uiteraard de belangrijkste was, en de wisseling van bestuur hebben niet altijd bijge dragen aan een zo volledig mogelijke communicatie. Voor de winterstop is door de complete commissie vele malen overleg gepleegd over trainers-mutaties en 'scouting. Na de winterstop is minder vergaderd al heeft dat zeker geen negatieve invloed gehad op de scouting-werkzaamheden van Teun Bogaard, Cas Harms en Jany van der Veen. Onze hoofd-jeugdopleidingen, Herman Wijnands, heeft daar en tegen juist na de winterstop veel contact met de leden van de technische commissie gehad betreffende beoordeling eigen jeugd en scouting jeugdvoetbal voor het seizoen 1989/1990. Met het aantrekken van een technisch direkteur is de vraag of de technische commissie een functie binnen het technische plaatje heeft zeker aan de orde om dit ter discussie te stellen. In dat geval zou de commissie zich in de toekomst zeker kunnen bezighouden met het scouten van jeugdvoetbal en zo ook genoemd kunnen worden als commissie. De binnen Ajax gevormde commissie ter bestudering, c.q. aanpassing van onze huidige statuten en huishoudelijke reglementen zal in deze zeker aanbevelingen aan bestuur en ledenraad doen. Het bestuur bedankt bovengenoemde heren voor het enthousiasme en hun inzet in het afgelopen seizoen. H.P.J. Henrichs A. Kraan Notulen van de vergadering van de ledenraad van 2 november 1989 1. Opening De voorzitter heet alle aanwezigen van harte welkom. Aanwezig 25 leden; afwezig met bericht van verhindering de heer Bogaard; eveneens afwezig de heer Van Wijk van wie geen bericht is ontvangen. Eveneens aanwezig de ere-leden Volkers, Timman, Schoevaart en Potharst, de bestuursleden Kraan en Henrichs, de direkteur algemene zaken en de administrateur. Een speciaal welkom voor de nieuwe ledenraadsleden de heren Been, Van Dijk, Neef jes en Oudendijk, waarbij de voorzitter hen veel beleid en wijsheid toewenst. 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 23