Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld worden de heren herkozen. 14. Mededelingen van het Bestuur De heer Van Os stelt dat daar waar mogelijk op diverse posten bezuinigd zal worden. Hij vraagt een ieder die hier t.z.t. vragen over heeft, hem vragen te stellen en er niet mee te blijven lopen. De heer Coronel deelt mede dat dit jaar 600 a 700 meer seizoenkaarten zijn verkocht. Sponsor- en reklame-opbrengsten zijn verhoogd, evenzo de TV-opbrengsten. Over de plannen voor het nieuwe stadion is weinig te vertellen, behalve dat men momenteel bezig is grote bedrijven hiervoor te interesseren. Men streeft naar een stadion voor 55.000 toeschouwers, plus 5 extra velden voor de vereniging. De kosten zullen volgens de begroting 240 miljoen gulden bedragen. Indien het spelen in de Europese top wordt nagestreefd zal men een nieuw stadion nodig hebben. Te zijner tijd zal een aparte vergadering aan het stadion moeten wor den besteed. De heer Henrichs geeft informatie over de nieuwe jeugdopleiding. Doordat de trai ningsvelden meer tijd nodig hadden om te herstellen werd uitgeweken naar het Olym pisch Stadion waardoor de nieuwe opleiding per 15 september 1989 zal aanvangen. De heer Kraan geeft informatie omtrent diverse technische zaken van het 1e en 2e elf tal. De heer Andriese vraagt op welke wijze drie spelers van het 2e elftal zijn terugge haald. De heer Kraan antwoordt dat dit op advies van de technisch direkteur is gebeurd. Hij miste ervaring in het 2e elftal en de betrokkenen wilden zelf ook. De heer Kraan deelt vervolgens mede dat het bestuur voortaan uitsluitend uitnodigin gen voor wedstrijden van het 1e elftal zal geven als dit in het belang is van de vereni ging. Tevens verzoekt hij een ieder in de diverse gereserveerde gedeelten op hun eigen plaats te gaan zitten. 15. Rondvraag De heer Pil stelt dat Hulshoff in Het Parool de zwarte Piet krijgt toegeschoven over de samenstelling van het 2e elftal en het overladen programma hiervoor. De heer Kraan antwoordt dat Hulshoff hierin een dominerende rol heeft gespeeld. De heer Boerkoel zegt goed samengewerkt te hebben met Hulshoff, alleen voetbal- zakelijk niet. Het programma kende hij ook niet. De heer Lindeman zegt dat de kracht van de technisch direkteur bepalend is voor de 2e en 3e man. De heer Blekkenhorst vindt het vreemd dat er geen enkele planning is geweest. De heer Alleman vindt dat speaker Harry Slinger bepaald geen succes is geweest. Het bestuur is het met hem eens. Op de vraag van de heer Gianotten over de medische begeleiding die zal gaan veran deren, antwoordt de heer Van Os dat met het Lucas Ziekenhuis een samenwerkings verband is aangegaan, waarbij 24-uur per dag over de nodige specialistische hulp kan worden beschikt, waarvoor een bepaalde financiële vergoeding is overeengekomen. Naar een datum voor de opening van de Jaap van Praag-tribune wordt nog gezocht. De heer Gianotten deelt mede dat de reglementscommissie 2x bijeen is geweest. Men zal trachten e.e.a. op de algemene ledenvergadering in september 1990 geregeld te 13

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 19