waaronder o.a. openbreking van contracten van Vink, Roy en Wouters, het aantrekken van Silooy en de vervanging van Pettersson. Ook is een post opgenomen voor de kosten voor trainingsintensivering. De penningmeester vindt de begroting bepaald niet rooskleurig, maar staat er wel achter. 8. Verslag Technische Commissie (zie bijlage) Uitgebreide discussie ontstaat over het functioneren van de technische commissie. Besloten wordt dit punt na de meningen van het bestuur en de ledenraad te hebben gehoord te behandelen op de volgende ledenraadsvergadering. Duidelijk wordt wel gesteld dat indien er bijvoorbeeld onverhoopt geen contractverlenging met Beenhak ker zou plaatsvinden, er geen lege la moet achterblijven. 9. Bespreking bestuursbeleid De heer Gianotten stelt dat er een bewogen jaar achter ons ligt; er kan gesteld wor den dat het nieuwe bestuur op de juiste koers zit, in korte tijd is het imago sterk ver beterd, sportief gaat het goed, financieel minder. De doelstelling blijft hetzelfde. Namens de ledenraad wenst hij het bestuur veel succes toe. 10. Bestuursverkiezing Aftredend zijn het bestuurslid financiële zaken de heer A.L. van Os en het bestuurslid amateurzaken de heer H.P.J. Henrichs. Beide heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld worden beide heren herkozen. 11. Benoeming Technische Commissie (art. 14 H.R.) Deze bestond uit de heren: sub. commissie A (betaald voetbal) A. Kraan, voorzitter: C.C. Harms en A.W.H. v.d. Veen. Sub. commissie B (jeugdvoetbal) A.R. Been (tot 1 januari 1989) voorzitter; T. Bogaard en H.P.J. Henrichs. Doordat de heer Henrichs per januari 1989 gekozen werd als bestuurslid amateur zaken werd hij tevens voorzitter van de sub-commissie B. In zijn vacature als lid zal moeten worden voorzien. De heer Henrichs deelt mede dat het bestuur de heer C.J. Boot als kandidaat voor stelt. Nadat een aantal vragen hieromtrent zijn beantwoord gaat de vergadering akkoord met de benoeming. 12. Vaststelling Officieel Orgaan De vergadering gaat hiermede akkoord. 13. Verkiezing Commissie van Redaktie (art. 2 H.R.) De Commissie bestaat uit de heren: A. Kraan, W.W. Heisterkamp en M. Middendorp. De heren stellen zich herkiesbaar. (Gelet dient te worden op het bepaalde in artikel 2 van het Huishoudelijk Reglement). 12

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 18