Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de navolgende leden: F.M. Andriese, A. Boerkoel, C.A. van Eijden, Mr. N.J. Gianotten, H.J.W. Pil, J.D. Sebus, I. Waas en Drs. L.M. van Wijk. Ingevolge artikel 22, lid 4, van de statuten komt de heer Pil niet meer in aanmerking voor herverkiezing; de heer Sebus stelt zich niet herkiesbaar. Bovendien moet worden voorzien in de vacature ontstaan door het overlijden van de heer C.A. v.d. Wal. Voor zover bekend, stellen de overige 6 leden zich herkiesbaar. In het afgelopen verenigingsjaar werden op de volgende data vergaderingen gehouden: Op 8 mei 1990 werd een bijeenkomst gehouden waarbij een toelichting werd gegeven op een recentelijk uitgebracht rapport van een onderzoeksbureau. De op 1 juni 1990 vastgestelde bijeenkomst, waarbij de nieuwe stadionplannen op de agen da stonden, ging niet door. Hierna volgen de verslagen van de ledenraadsvergaderingen. Notulen van de jaarvergadering van de ledenraad d.d. 31 augustus 1989 1. Opening De heer Kraan opent de vergadering en zal deze tevens leiden aangezien voorzitter Van Praag vlak voor de vergadering is weggeroepen wegens ziekenhuisopname van zijn vrouw; voorts afwezig met bericht van verhindering de heren Bijvank en Keijzer. Aanwezig derhalve 22 leden alsmede de ere-leden Potharst, Timman en Volkers, de bestuursleden Henrichs en Kraan, welke laatste hiervoor reeds eerder genoemd werd, de direkteur algemene zaken en de administrateur. Vanwege het overlijden in het afgelopen verenigingsjaar van de ere-leden G. de Jongh en M.J.W. Middendorp en van de leden H. v.d. Zwaag, J. Schelvis, E.H. van Tuyl, W.J. Ingenbleek, P.J. Vunderink, G. Drager, A. v.d. Berg en H. Schuuring wordt enige momenten stilte gehouden. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 31 augustus 1989: 2 november 1989: 18 januari 1990: 19 april 1990: Jaarvergadering van de Ledenraad Periodieke vergadering Periodieke vergadering Periodieke vergadering 10

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 16