LEDENRAAD Artikel 29, lid 1, van de statuten bepaalt dat door de ledenraad verslag uitgebracht moet worden over de werkzaamheden in het afgelopen verenigingsjaar. Op 1 juli 1989 was de ledenraad als volgt samengesteld: M. van Praag, A.L. van Os, M.U. Coronel zijnde het dagelijks bestuur van de vereniging en 24 ondersteunende leden, gekozen door de jaarlijkse algemene ledenvergadering. 1. A. Alleman 12. Ir. J. Lambregts 2. F.M. Andriese 13. M. Lindeman 3. A.L. Blekkenhorst 14. M. Middendorp 4. A. Boerkoel 15. H.J.W. Pil 5. T. Bogaard 16. W.F. Schoevaart 6. H. Bijvank 17. J.D. Sebus 7. C.A. van Eijden 18. H.A. Smit 8. Mr. N.J. Gianotten 2) 19. Drs. K.G.A. Timman 9. C.C. Harms 20. I. Waas 10. D. Keijzer 21. C.A. v.d. Wal 11. D.C. Karremans 22. Drs. L.M. van Wijk 2) 2e plaatsvervangend voorzitter Aan de beurt van aftreden waren de heren: A.L. Blekkenhorst, T. Bogaard, H. Bijvank, D. Keijzer, D.C. Karremans, Ir. J. Lambregts, M. Lindeman en W.F. Schoevaart. Ingevolge artikel 22, lid 4, van de statuten komt de heer W.F. Schoevaart niet meer in aanmerking voor herverkiezing. De overige heren stellen zich herkiesbaar. Bovendien moet worden voorzien in de vacatures ontstaan door het overlijden van de heer H. v.d. Zwaag en door de verkiezing tot bestuurslid amateurzaken de heer H.P.J. Henrichs. Naast de 7 aftredende leden die zich herkiesbaar hadden gesteld, waren door de leden de volgende kandidaten gesteld c.q. gesteld door: A.R. Been door A.L. Blekkenhorst en C.A. v.d. Wal J.C. van Dijk door A. Kraan en C.A. v.d. Wal J. Neefjes door M.U. Coronel en A.L. van Os R.G. Oudendijk door H.P.J. Henrichs en A. Kraan Derhalve waren er 11 kandidaten voor 10 plaatsen. 8

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1990 | | pagina 14