Tijdens het afgelopen seizoen ontvielen ons onze twee ere-leden G. de Jongh en M.J.W. Middendorp en de heer H. v.d. Zwaag, plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. Het Sport Medisch Centrum (SMC) in ons stadion fungeert al professioneler met, onder lei ding van onze clubarts, een aantal fysiotherapeuten, die dagelijks een groeiend aantal patiënten behandelen. Op 13 april 1989 werd een discussie-avond georganiseerd voor de VIP-houders (nog diezelf de avond veranderd in Business-Seat houders) en op 25 mei 1989 eenzelfde avond voor de Sky Box houders. Op beide avonden legden een aantal Bestuursleden de Ajax-plannen op tafel, waarna de avond met een rondvraag werd besloten. Conclusie van een ieder: voor herhaling vatbaar. In de jaarvergadering van de ledenraad van 1 september 1988 werden door het Bestuur aan de ledenraad voorgesteld de heren M.J.W. Middendorp, J.H. Potharst en W.F. Schoevaart, vanwege zeer grote verdiensten voor onze vereniging, te benoemen tot ere-lid. Met algeme ne stemmen werd het voorstel door de ledenraad aangenomen. Onze felicitaties voor de drie genoemde heren namens de gehele vereniging. Hulde! De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Ere-leden: G. de Jongh, M.J.W. Middendorp. Werkende leden: H. v.d. Zwaag, J. Schelvis, E.H. van Tuyl, W.J. Ingenbleek, P. Vunderink, G.K. Drager, A. v.d. Berg, H. Schuuring. Ondersteunende leden: J. van Nimwegen, P.J.A. Botman, L. Bakker en L. Robert. Verder ontviel ons, onze A-Selectie keeper Lloyd Doesburg, door een tragisch vliegtuig ongeluk. Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 12 november 1988 ontving het Bestuur ad-interim de leden die in dit verenigings jaar 25, 40, 50 en 60 jaar lid van de vereniging waren, de meesten vergezeld van hun echt genote. Deze leden waren: 25 jaar lid I. van Beetz en G.J. van Dijk 40 jaar lid J. de Boer jr., F. Moinat, G. Mossing Holsteyn, H.J. Pelser en C.A. v.d. Wal 50 jaar lid G.H. Couton, F.H.J. van Douwe, D. Keijzer, J. Moos en W. Prins 60 jaar lid C.W.F. Timman en B.J. Vogel De heren G. Mossing Holsteyn en B.J. Vogel waren verhinderd. Alle jubilarissen werden door onze waarnemend voorzitter André Kraan toegesproken, waar bij de staat van dienst van ieder werd vermeld en aan een ieder de diverse onderscheidingen werden uitgereikt. Tevens werden die ochtend de nieuw ontworpen oorkondes behorende bij het ere lidmaatschap van onze vereniging, uitgereikt aan de 3 nieuw benoemde ere-leden t.w. M.J.W. Middendorp, J.H. Potharst en W.F. Schoevaart. 3

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1989 | | pagina 9